Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niepokojący błą


Kuciek555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeskanowałem moja Audi i wyskoczyły mi 2 błędy 1 żeby przeskanować cangetway przeskanowałem go wyskoczył błąd 02252

i mam problem nie wiem o co chodzi na podszybiu jest napięcie 14,1 na aku tak samo dodam ze jak go odpalę spada np do 12,06 po dodaniu gazu wzrasta do 14,3 i juz tak zostaje ?: ) 

zdjęcie dodam w załączniku :)

Pozdrawiam i czekam na jaką kol-wiek pomoc

blad.jpg

blad1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne napięcia akumulatora.

Zacytuję: " Prawidłowe napięcie powinno wynosić od 13,8 V (na włączonych światłach mijania) do 14,4 V (przy braku poboru prądu).

Po pełnym naładowaniu akumulatora, napięcie dość szybko spada do wartości około 13 V a następnie już powoli maleje do około 12,5 V. Jeśli zatem masz wartość poniżej 12,5 V oznacza to, że Twój akumulator jest w jakimś stopniu rozładowany. Minimalne napięcie jakie możesz zarejestrować i odczytać na multimetrze jest wartości 10,8 V. Niestety taki pomiar oznacza tylko jedno. Głębokie rozładowanie akumulatora. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoiler

jezeli ktos jest zainteresowany rozwiazaniem problemu to alternator do regenracji ma skoki napiecia i dlatego podwyzszaja sie obroty nie wime jaki koszt bo jutro jade odstawic autko ale moze ktos kiedys bedzie szukal pomocy :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...