Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć,

Mam na imię Łukasz i mieszkam pod Krakowem.

Mam nadzieję, że jest na forum więcej użytkowników tego raczej rzadko spotykanego u nas w A4-kach silnika (CALA).

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam serdecznie,

Mam na imię Piotr. Posiadam bliźniaczy model: Seat Exeo Avant z silnikiem 1.8 T (CFMA) i manualną skrzyną. Mam nadzieję, że w razie potrzeby udzielicie wsparcia. Z mojej strony chętnie pomogę, także piszcie.

Piotr

Witam forumowiczów :)
Daniel z Kutna od miesiąca szczęśliwy(to się okaże) właściciel Audi A4 B7 Cabrio w wersji Amerykańskiej z silnikiem 2.0TFSI z roku 2008.

Pozdrawiam.

,,,

Witam wszystkich forumowiczów.Mieszkam w stolycy ale dość często bywam w Pionkach i Zwoleniu.Jestem posiadaczem b5 avant ajm oraz b7 avant bke.Pozdrawiam

,,,

Dzień dobry wszystkim, Zduńska Wola wita!

Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7 avant 1.8T BFB.

Oprócz tego od dawna jestem posiadaczem Trabanta z silnikiem 1.3 z 1991 roku, od niedawna Trabanta 601 z 1966 roku.

Oprócz tego w garażu stoi jeszcze zabytkowy Romet 100.

Hobbystycznie zajmuje się mechaniką, kiedyś zawodowo zajmowałem się car audio.

,,,

Witam dziękuję za przyjęcie do grona... mam na imię Artur, OD dawna jestem związany z marką VAG, kilka lat pracowałem jako elektryk/technik w ASO VW w Płocku, obecnie mieszkam w Norergii i tu nadal warsztat to co lubię robić ale wiecej Volvo ale nadal koncern VAG pozostal mi bliski, auto moje to Skoda Octavia2 a nowy nabytek dla żony Audia A4 b8 allroad i w sumie to on jest powodem że dołączylem do Was. Lubie doposazac auta w oryginalne systemy których fabryka nie dała, a które można mieć za nie duże pieniądze. Dziękuje Pozdrawiam

Witam wszystkich.

Mimo, że konto założyłem tutaj parę lat wcześniej to dopiero teraz stałem się posiadaczem Audi a4 b8 avant.

Z tego powodu piszę wszystkim siema!?