Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 BFB podnoszenie mocy?


Peci84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem właśnie audi a4 1.8T 163konie sedan quattro z przebiegiem 83tys km orginalny udokumentowanym. Czy może mi ktos dać namiary na jakąś osobę w Małopolsce w okolicach Nowego Sącza do której mogę się udać w celu podniesienia mocy i co warto zrobić na początek i jaka to kasa mniej więcej? Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jakiej mocy oczekujesz.

Jak dla mnie do bfb to od razu dp, wtryski 320cc np bex, dsmic i program. Na tym ugrasz 200-210 km.

Za czesci okolo 1000 trzeba dac. Program zalezy gdzie bo od 500 do 1500 i nie zawsze drozej rowna sie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie trzeba turbo k04  odrazu? Moc jaka bym chciał narazie to około 200-230koni 

Edytowane przez Peci84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K04 023 nie pasuje, a k04 015 tylko chinczyki. Jak chcesz wieksze turbo to wsadz k03s z bexa (na 220-230km) lub rob hybryde swojego.

Do tego na takie moce od razu wsadzaj wtryski brazowe z saaba o nr 0280156023 (wystarcza na 240-250 km).

Edytowane przez bartez90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z nowego sacza i mam bfb na 210 . Mi robil w MB power program i polecam . Fajne podejscie i wszystko elegancko smiga . Jak chcesz ic to polecam vt performance fajnie spawaja obczaj na fb. Ja robilem sam ale muszę troche przerobic kwestia estetyki . Chociaz narazie nie ruszam bo mysle nad przodem od s4 takze tam juz sie to upchnie mysle. 210 ogarniesz na tym turbo jak chcesz wiecej to zmieniac turbo to juz lepiej robic hybryde isc na 250-260 niz na k03s. Takze tak jak bartez napisal z tego co masz na 210km to jakies 2500-3000 zl musisz dac ze wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...