Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa od 2,5 tdi...


Jano8504

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje wspomaganie znacznie odbiega od innych Audi, możliwe że pompa nie daje takiego ciśnienia jakie powinna i tu pytanie czy jak zapodam pompę od 2,5 tdi - podobno ma większe ciśnienie 120bar?? To wspomaganie się poprawi. Doradzcie coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to co w takim razie radzisz - wymieniać na taką jak jest - tylko że nie bardzo idzie tam odczytać numery oryginału. 

Pacjent to 1,9 tdi 99 rok, 110 km afn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym oznaczeniem rok silnik i model powinno sie znalesc pompe tylko jak uzywke nie wiesz na co trafisz a nowe te chinskie to wiesz jaka jakosc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie wstawiałem z 2.5 TDI, jedyne co trzeba przerobić to wymiana koła pasowego na to od starej pompy, reszta plug&play. Kiedyś natknąłem się jeszcze na posta, bodajże nawet na tym forum że do B5 pasuje pompa od którejś z nowszych A6 (C6?), jedyna przeróbka jaką trzeba było wykonać to obrócenie króćca od strony ssącej, ale może wypowie się ktoś kto to robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PiXX napisał:

U siebie wstawiałem z 2.5 TDI, jedyne co trzeba przerobić to wymiana koła pasowego na to od starej pompy, reszta plug&play. Kiedyś natknąłem się jeszcze na posta, bodajże nawet na tym forum że do B5 pasuje pompa od którejś z nowszych A6 (C6?), jedyna przeróbka jaką trzeba było wykonać to obrócenie króćca od strony ssącej, ale może wypowie się ktoś kto to robił

Kupiłem od 2,5 tdi i powiem że jest ok, różnica spora w porównaniu z tym co było u mnie. Dzięki za pomocne rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...