Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CAHA znikajace paliwo POMOCY


Pabloo82

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent b8 caha Q   . Paliwo wrecz znika ze zbiornika  . Stan wtryskow na foto .  Jazda na odcinku 25km totalne dziadkowanie  komp pokazuje w granicy 5.8  a wskazowka leci jak z przepaści  i przy dystrybutorze ponad  9.5l na 100. Spalanie na postoju 0.9 . Po zatankpwaniu az do wylewania sie paliwa i przejachaniu tak jak widac na foto 136km wskazowka poleciala o 1/4 baku. Jadac do pracy 25km z dystansu pokazywanego na fis ubywa mi okolo 60km zasięgu.  Nawet strach myslec o spalaniu w miescie bądź przy dynamiczej jeździe. 20181012_194733.jpg

 

20181011_052240.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam auto mam od niedawna . Auto sprawdzali mi w boshu . Jedyny blad to od poziomowania xenona i od abs. Po skasowaniu nie powróciły . Chialem kablekiem od b6 kkl cos posprawdzac ale niestety nie w b8 nie dziala. 

Edytowane przez Pabloo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleju nie przybywa. Wycieku brak . Jakby palil tak jak pokazuje fis to by bylo elegancko A nie fis plus ponad 3 litry .  Zanakowalem zbowu do pelna wskazania fisa bajka . Nawet jakbym 1litr dołożył do tych wskazan to by bylo ok a nie spalanie w okolocy 10 przy dziadkowaniu... 

20181013_051643.jpg

Edytowane przez Pabloo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylem sprawdzic auto tu http://www.jmtuning.pl/kontakt/ brak jakichkolwiek bledow . A uto sprawdzone na postoju i podczas jazdy. Synchonizacja wyszla na -4 wiec pewnie temu tak pali . W poniedzialek bede chcial to ustawic na -1  i powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalen przestawić kat synchronizacji . Kat caly czas jak na foto i nic sie nie zmienia bez znaczenia czy  ustawiam w prawo czy lewo . Jak sie więcej przestawi to poprostu nie odpala

20181024_135057.jpg

Edytowane przez Pabloo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pabloo82 napisał:

Pojechalen przestawić kat synchronizacji . Kat caly czas jak na foto i nic sie nie zmienia bez znaczenia czy  ustawiam w prawo czy lewo . Jak sie więcej przestawi to poprostu nie odpala

20181024_135057.jpg

Na zdjęciu niema kąta synchronizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje koledze o nicku. Inhosik za porady odnosnie ustawienia synchro walka . (Dzieki temu wiedzialem czy osoba chcaca mi to sprawdzic wie co robi ). Kat czyli synchronus angle pod pozycja 191 mialem +4.5  teraz mam przestawiony na -0.7 do-1 podczas jazdy . Auto odrzylo zobaczymy jak sie to przełoży na spalanie . W 1.9 avf jak mialem w plus to byl muł i mniej palilo w minus auto odyzskiwalo wigor ale spalanie rosło.  Bylem zdziwniony ze w tym przypadku tak duzo palilo na tak sporym + . Ponoc dpf byl zalewany paliwem i probowalo go co chwile wypalac co sie przelozylo na duze spalanie czy tak mogło być?.  W najblizszym czasie odpisze jak zmiana kąta wplynela na spalanie .   Ciekaw jestem jakie syncho maja ustawione inni forumowicze. Oraz jaki jest zakres synchro w cr  bo w pd bylo 3+ do -3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2018 o 21:12, Pabloo82 napisał:

 Ponoc dpf byl zalewany paliwem i probowalo go co chwile wypalac co sie przelozylo na duze spalanie czy tak mogło być?.  W najblizszym czasie odpisze jak zmiana kąta wplynela na

Witam kolego mam podobny problem z wysokim spalaniem za 100zl przejezdzam 150km nie ma znaczenia czy miasto czy trasa. Zauwazylem ze codziennie zalancza mi sie wiatrak na postoju i obroty zbilzone do 1000. Bylem u diagnosty jedyny blad wyskoczyl przeplywomierz w poniedzialek jade do niego zobaczyc czy wyskoczy ten sam blad i w jakim stanie DPF pewnie czeka mnie czyszczenie lub wycinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...