Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana concert2 .


Dragon7820

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie . Przymierzam się do zmiany radia concert2 na RNS-E wiem że muszę mieć kosz 2 din . Ale czy ktoś mógł by doradzić jakie przejściówki kabli są potrzebne , co więcej do prawidłowego działania? Z góry dziękuję za pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ponieważ dziś doszła do mnie navi tylko uszkodzona zaraz dodam zdjęcia . Sprzedający twierdzi że zmieniłem lcd choć to nie prawda ale nie o to chciałem zapytać tylko o to czy lcd jest do wymiany? 

DSC_0612.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś wstanie pomoc?  Czy wie ktoś czy radio i wyświetlacz posiada te same numery?  Bo chyba będę musiał iść na policję i do sądu . Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany jest wyświetlacz ewidentnie jego uszkodzenie. I numery nie są takie same.Przed zakupem sprzedający wysłał Ci zdjęcie włączonej nawigacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szarik napisał:

Do wymiany jest wyświetlacz ewidentnie jego uszkodzenie. I numery nie są takie same.Przed zakupem sprzedający wysłał Ci zdjęcie włączonej nawigacji ??

Zdjęcie było tylko na serwisie aukcyjnym a mu ktoś to radio z Niemiec przywiózł i nawet nie zostało sprawdzone przed wysyłką...ale to jakiś cwaniak jest żebym miał do niego bliżej...... Słuchaj widać że ktoś grzebał przy niej brakuje śrubek zaraz pod wyświetlaczem a on ze ja je wykręciłem , ma ślady próby otworzenie wyświetlacza ręcznie i ślady są na jego zdjęciach i na wyświetlaczu . Czyli tylko drugi wyświetlacz. Szkoda trochę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przez allegro ale on żąda żebym mu odesłał na reklamację ale co mi po tym jak no kłamie cały czas i stwierdzi że wymieniłem wyświetlacz i będę płacił za dwie dodatkowe przesyłki. Dałem sobie spokój może kiedyś go spotkam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że wstawiłem mu zdjęcia pokazujące jego ślady i on twierdzi że na pewno podmieniłem . Po za tym pytałem czy grzebał przy radiu on ze nie ma pewno a są ślady więc dałem spokój i tak jutro wyjeżdżam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...