Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RADIO concert 2


UnicefToYou

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, korzystając z chwili czasu rozebralem boczek tylnich drzwi i sprawdziłem, że mam głośniki w tyle które nie grają, w bagazniku nie znalazłem wzmacniacza Ania subwoofera. Wyciągnąłem radio i zauważyłem jeden przerwany przewód, odłączyłem wtyczki spojrzałem na nie i na piny w radiu i okazuje się że w radiu jest za mało pinów/blaszek aniżeli wtyczka ma przewodów. PRzednie głośniki grają a tył nie.Co zrobić?

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacza nie ma bo ktoś najprawdopodobniej wymontował. Z tego co się orientuję to tylne głośniki razem z subem idą przez wzmacniacz, natomiast przednie + głośnik w podszybiu idą bezpośrednio z radia. Gdzieś kiedy była wstawiona rozpiska pinów z concerta 2 oraz kostki. Poszukaj sam zobaczysz od czego są te kable. 

Pozdrawiam,

Darek 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale to nie to mnie dręczy tylko to, że na zdjęciu które wysłałem radio nie ma wszystkich pinów, co na logikę jest czymś nie tak jeśli ma w to zostać podpięta kostka. A druga sprawa, że przewody od głośników tylnych wg kolorów mam we wtyczce środkowej przy radiu. A w miejscu teoretycznego wzmacniacza nie ma nawet zadnych wtyczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zrobioną instalację pod nie fabryczne radio dlatego w kostce od głośników masz wszystkie piny. Natomiast w audi tył jest sterowany ze wzmacniacza i odpowiada za to kostka ta u góry. A blaszek nie ma i tak jest w radiach audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w takim razie jakbym chciał zamontować wzmacniacz i subwoofer w bagażniku, to wystarczy że przeciągnę te przewody od głośników tylnyh do bagażnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wzmacniacza tak od tylnych głośników.Tylko subwoofer i wzmacniacz muszą być połączone z radiem i mieć zasilanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...