Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody


pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, szpakuziom napisał:

Ja wiem czy dla zasady? Może dla komfortu i jakości wykonania i fajnych rozwiązań, prostych napraw itd. Ja zastanawiałem się nad różnymi autkami, ale żadne mnie nie przekonuje do siebie tak jak marka Audi  :)

Taka A4 b6 jak jego ma jeszcze coś w sobie, ja po b6 kupiłem A4 b8 i z czasem trochę się zawiodłem, myślę że teraz po takim czasie wolałbym wybrać Peugeota 508, jest po prostu ładniejszy i mniej nudny, nie samym audi człowiek żyje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 16:21, Vipp napisał:

Taka A4 b6 jak jego ma jeszcze coś w sobie, ja po b6 kupiłem A4 b8 i z czasem trochę się zawiodłem, myślę że teraz po takim czasie wolałbym wybrać Peugeota 508, jest po prostu ładniejszy i mniej nudny, nie samym audi człowiek żyje :D

Dokładnie.

Wczoraj zrobiłem kilka km Fordem Mondeo MK4 FL. Nie widzę żeby czymś miałby ustępować A4.

Auto dalej na sprzedaż. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 12:07, pksmlody napisał:

Dokładnie.

Wczoraj zrobiłem kilka km Fordem Mondeo MK4 FL. Nie widzę żeby czymś miałby ustępować A4.

Auto dalej na sprzedaż. Zapraszam.

A ja Ci powiem, że jeżdżąc na codzień nowymi autami, jeżdżąc prywatnie nowszej generacji audi!!!, chętnie wracam za kierownicę poczciwego B6.

Najbardziej lubię, gdy po kilku dniach rozłąki, otwieram drzwi w garażu, wsiadam i czuję zapach prawdziwego samochodu, gdy ruszam, a kierownica daje wyraźny opór, wlokę się pomału przez miasto, zanim olej osiągnie 60 stopni, czystym, czarnym, starym B6, na RS-owych 19 tkach, a kolesie z popularnych emek i gieteików rzucają spojrzenia, bo niby mogą szybciej, drożej, więcej.... ale w konsekwencji - mogą nijak - jak każdy, jak ktokolwiek ...

To jest prawdziwy fan posiadania starego auta:cool1:

Pozdrawiam i powodzenia! 

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. U mnie w pracy to wyglada tak: przy wolnym popołudniu jak jest luz każdy bierze się za pucowanie samochodu, wielu kumpli ma świeże samochody, Tuscony, Focusa, Mondeo kilku letnie, 508 4 latka. Każdy podchodzi żeby sobie posiedzieć w mojej Audi, przejechać się, bo tego nie maja. Tego czegoś.. Auta świeże, zwarte, ale pastikowe, tandetne, z milionem migających światełek i nic więcej. Jedziesz kartonem. Wyjezdzamy to każdy siedzi jak na taborecie dogina na 16 calach na balonie, bo nowe. A ja jadę obok i się śmieje, na każdym skrzyżowaniu ktoś pokazuje palcem moje stare 12 letnie auto, kierowcy obok patrzą na auto i na mnie, i znowu na auto. W mondeo co najwyżej gołąb Cie osra :decayed:

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Potwierdzam. U mnie w pracy to wyglada tak: przy wolnym popołudniu jak jest luz każdy bierze się za pucowanie samochodu, wielu kumpli ma świeże samochody, Tuscony, Focusa, Mondeo kilku letnie, 508 4 latka. Każdy podchodzi żeby sobie posiedzieć w mojej Audi, przejechać się, bo tego nie maja. Tego czegoś.. Auta świeże, zwarte, ale pastikowe, tandetne, z milionem migających światełek i nic więcej. Jedziesz kartonem. Wyjezdzamy to każdy siedzi jak na taborecie dogina na 16 calach na balonie, bo nowe. A ja jadę obok i się śmieje, na każdym skrzyżowaniu ktoś pokazuje palcem moje stare 12 letnie auto, kierowcy obok patrzą na auto i na mnie, i znowu na auto. W mondeo co najwyżej gołąb Cie osra :decayed:

??????????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 b7 po modach możesz mieć wszystko co Ci do szczęścia potrzeba przy czym masz bezawaryjne auto :) Ja wolę zrobić swoje osobiście, i się cieszyć, niż znowu kupować nowszą awaryjną serię.

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOLMATRO,

Chłopaku co Ty możesz wiedzieć ...świeżaka masz.

Mój pod 15 latek dobija i mam te same odczucia ?

Pozdrawiam ?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dayd_4 napisał:

A ja Ci powiem, że jeżdżąc na codzień nowymi autami, jeżdżąc prywatnie nowszej generacji audi!!!, chętnie wracam za kierownicę poczciwego B6.

Najbardziej lubię, gdy po kilku dniach rozłąki, otwieram drzwi w garażu, wsiadam i czuję zapach prawdziwego samochodu, gdy ruszam, a kierownica daje wyraźny opór, wlokę się pomału przez miasto, zanim olej osiągnie 60 stopni, czystym, czarnym, starym B6, na RS-owych 19 tkach, a kolesie z popularnych emek i gieteików rzucają spojrzenia, bo niby mogą szybciej, drożej, więcej.... ale w konsekwencji - mogą nijak - jak każdy, jak ktokolwiek ...

To jest prawdziwy fan posiadania starego auta:cool1:

Pozdrawiam i powodzenia! 

 

5 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Potwierdzam. U mnie w pracy to wyglada tak: przy wolnym popołudniu jak jest luz każdy bierze się za pucowanie samochodu, wielu kumpli ma świeże samochody, Tuscony, Focusa, Mondeo kilku letnie, 508 4 latka. Każdy podchodzi żeby sobie posiedzieć w mojej Audi, przejechać się, bo tego nie maja. Tego czegoś.. Auta świeże, zwarte, ale pastikowe, tandetne, z milionem migających światełek i nic więcej. Jedziesz kartonem. Wyjezdzamy to każdy siedzi jak na taborecie dogina na 16 calach na balonie, bo nowe. A ja jadę obok i się śmieje, na każdym skrzyżowaniu ktoś pokazuje palcem moje stare 12 letnie auto, kierowcy obok patrzą na auto i na mnie, i znowu na auto. W mondeo co najwyżej gołąb Cie osra :decayed:

Aż się łezka w oku zakręciła.. :oklasky:

Ale co prawda to prawda.. :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adam87 napisał:

 

Aż się łezka w oku zakręciła.. :oklasky:

Ale co prawda to prawda.. :hi:

Nie przesadzajcie naprawdę... B6 znów nie jest jakimś wspaniałym autem a już na pewno nie prowadzi się dobrze, przynajmniej bez quattro. Mam teraz b8 i w porównaniu do b6 to ten samochód skręca i o wiele przyjemniej się prowadzi. A b6 już jednak jest starym samochodem za którzy wciąż wołają spore sumy, ktoś kto jest gotowy to zapłaci a inny się zastanowi czy warto czy może jednak kupić za taką kasę coś francuskiego czy powiedzmy takie mondeo, a jeżeli ktoś wola za b6 ponad 20 tysięcy to już przesada i jedynie jakiś zapalony maniak chyba to kupi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Vipp napisał:

Nie przesadzajcie naprawdę... B6 znów nie jest jakimś wspaniałym autem a już na pewno nie prowadzi się dobrze, przynajmniej bez quattro. Mam teraz b8 i w porównaniu do b6 to ten samochód skręca i o wiele przyjemniej się prowadzi. A b6 już jednak jest starym samochodem za którzy wciąż wołają spore sumy, ktoś kto jest gotowy to zapłaci a inny się zastanowi czy warto czy może jednak kupić za taką kasę coś francuskiego czy powiedzmy takie mondeo, a jeżeli ktoś wola za b6 ponad 20 tysięcy to już przesada i jedynie jakiś zapalony maniak chyba to kupi :D

Jak Ci się dobrze jeździ B8 to sobie jeździj. Ja osobiście też jeździłem B8 i nie jest to co u mnie. Ostatnie najlepsze A4? B6/7 A to, że są stare to niestety taka kolej rzeczy. Ile jest starych aut co lepiej się prowadzą od swoich nowszych modeli? W h*j. 

 

Sorki @pksmlody za niepotrzebny spam.

 

Edytowane przez Adam87
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest inna polityka producentów aut, idą na ilość, nie na jakość. Np Opel vivaro, który mój szef wziął z salonu, wiecie po jakim czasie kazali mu wymienić pierwszy olej, a ten to łyknął, jak pelikan? -po 35 tysiącach xd w sumie jeździ i nie wymienia, ale co będzie później, to można się domyśleć. Problemy z układem wydechowym itd masakra, a auto ma przejechane 13tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W peugeot expert 40kkm ? To jest wyścig kto więcej na oleju zrobi ?

15kkm to już sporo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...