Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 lift MMI 3G QH1 Voice control


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wyposażeniu po rozkodowaniu VIN mam QH1Voice control jednak nie działa to ustrojstwo, nie mam pojęcia jak to uruchomić, raz coś do mnie powiedziało że niby nie obsługuje języka czy coś tam ale teraz wciskam ten magiczny guzik na kierownicy i nic, może coś z kodowaniem nie tak, może w MMI coś trzeba ustawić? Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi

 

J0PKAs9.jpg
qNWTuX9.jpg
BYCX6yp.jpg
axhC8qW.jpg

Cytat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mettenoos napisał:

Problem w tym, że przed chwilą podłączyłem VCDS-a i nie łączy się ze sterownikiem 67 - voice control, dziwna sprawa, na wyposażeniu po zdekodowaniu VIN jest a tu zonk 

w tym roczniku nie ma takiego sterownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą tez doszedłem do tego ? zaznaczylem dwie opcje adresie SDS w mmi i zaczęło mi wyświetlać komunikat na wyswietlaczu MMI , że nie obsługuje języka PL, zmieniłem na EN i faktycznie  działa, sorry za zamieszanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2018 o 17:41, Mettenoos napisał:

Przed chwilą tez doszedłem do tego ? zaznaczylem dwie opcje adresie SDS w mmi i zaczęło mi wyświetlać komunikat na wyswietlaczu MMI , że nie obsługuje języka PL, zmieniłem na EN i faktycznie  działa, sorry za zamieszanie 

Gdzie dokładnie to zmieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikat jak na moim foto wyżej jest w PL, jak przełączę na EN to voice control działa, więc temat zakończony bo jak wyżej napisano VC nie działa w PL

 

ps. raczej VCDSem nic nie ruszałem, dziwne jest to z początku nie było tego komunikatu, nie kojarzę abym gdzieć coś zmieniał oprócz w MMI w SDS

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sprawdzę u siebie jutro czy ruszy po zaznaczeniu tego w green menu. Angielski lepszy niż nieaktywny przycisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mettenoos Po zaznaczeniu tych dwóch opcji i resecie MMI są znów nieaktywne, nie są u mnie zapamiętywane. U Ciebie trzyma? Gdzie zmieniasz język na EN, bo w opcjach MMI też tego u mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@l2k2 Wciskasz przycisk MENU i w prawym górnym rogu masz Setup MMI wchodzisz i tam masz wybór języka 

 

ps. u mnie też nie trzyma, pisałem wcześniej że nie wiem skąd nagła wzięły się te komunikaty na wyświetlaczu

 

 

zdjęcie poglądowe

images?q=tbn:ANd9GcQG-HjaYtC9ge5Lrq9FB_F

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mettenoos Po zmianie języka w Setup MMI na inny zmienia się jednak całe menu a nie tylko obsługa komend, więc tak to lipa 

IMG_2757.jpg

IMG_2756.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, l2k2 napisał:

Po zmianie języka w Setup MMI na inny zmienia się jednak całe menu a nie tylko obsługa komend,

No niestety, nikt nie pisał że jest inaczej, dlatego ja wolę mieć menu PL, jakoś przeżyję bez tego gadżetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś mi przemknęło, że można dograć komendy voice skryptem (np. angielskie) i to by było to co potrzebne w tym wypadku, nie zagłębiałem się jednak w temat od dawna. Zwykła zmiana języka z poziomu menu niestety nie daje +100 fajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...