Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0tfsi czy ktoś wycinał tłumik środkowy i wstawiał rurę?


ad7887

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Audi a4 b8 2.0tfsi czy ktoś wycinał tłumik środkowy i wstawiał rurę? czy zmieni się dzwięk na bardziej basowy chociaż delikatnie, lub macie jakis sposób by uzyskać lekki pomruk? co zrobić /wyciąć/ zmienić? Nie chce wycinać kata i nie chce wymieniać całego wydechu :) Pozdro

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2018 o 15:53, ad7887 napisał:

Witam. Audi a4 b8 2.0tfsi czy ktoś wycinał tłumik środkowy i wstawiał rurę? czy zmieni się dzwięk na bardziej basowy chociaż delikatnie, lub macie jakis sposób by uzyskać lekki pomruk? co zrobić /wyciąć/ zmienić? Nie chce wycinać kata i nie chce wymieniać całego wydechu :) Pozdro

Cześć,
U siebie mam pierwszy tłumik przelotowy i dwa końcowe również przelotowe. Są to elementy całego układu, który wymieniłem (AWE), natomiast myślę, że przerabiając oryginalny wydech, mógłbyś osiągnąć coś zbliżonego.
Co do efektu u mnie - na niskich obrotach w środku cicho, nie męczy, to samo na autostradzie. Natomiast jak mu dasz choć troszkę żwawiej gazu, to jest kosmos. Są strzały z wydechu, drze się itd. Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2018 o 10:58, bdkamil napisał:

Cześć,
U siebie mam pierwszy tłumik przelotowy i dwa końcowe również przelotowe. Są to elementy całego układu, który wymieniłem (AWE), natomiast myślę, że przerabiając oryginalny wydech, mógłbyś osiągnąć coś zbliżonego.
Co do efektu u mnie - na niskich obrotach w środku cicho, nie męczy, to samo na autostradzie. Natomiast jak mu dasz choć troszkę żwawiej gazu, to jest kosmos. Są strzały z wydechu, drze się itd. Polecam :D

Możesz podesłać jakieś zdjęcie jak to wszystko wygląda? Dzięki Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2018 o 18:34, ad7887 napisał:

Możesz podesłać jakieś zdjęcie jak to wszystko wygląda? Dzięki Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wycinalem srodkowy ale w 1.8 tfsi powyzej 3tys obrotow zaczyna brzmiec super chociaz przy dlugiej trasie troszke meczy pozqtym tylnia puche na sport  wymienilem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do usunięcia

Edytowane przez szesi1919
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wycieciu srodkowego i po wstawieniu rury auto stało się mniej zrywniejsze i minimalnie glosniejsze. Nic   po za tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wycinał ktoś z was pierwszy wydech odrazu za katem i reszte zostawiał ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyciąłem środkowy tłumik, ogólnie dałem od 3.0 większą średnice od kata do końca i powyżej 3 tys obrotów fajny dzwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...