Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Okazja w zakupie kół-pomóźcie


Alandir

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

To mój pierwszy post więc przy okazji chciałem wszystkich przywitać. Ale do tematu.

Mam okazję kupić koła r16 na ładnej alufeldze z zadbanymi oponami continental w niskiej cenie. Jak mogę sprawdzić czy te alufelgi nie biją czy nie są pokrzywione. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

Samo sie gryzie ladna 16?

Bierz kola i dygaj do gumolajzy inaczej tylko mozna gdybac ze to duzo olowiu itd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Alandir napisał:

Hej

To mój pierwszy post więc przy okazji chciałem wszystkich przywitać. Ale do tematu.

Mam okazję kupić koła r16 na ładnej alufeldze z zadbanymi oponami continental w niskiej cenie. Jak mogę sprawdzić czy te alufelgi nie biją czy nie są pokrzywione. Z góry dziękuje.

Wulkanizator włoży na maszynę, zakręci i zobaczy czy nie biją. Stanu samych opon zbytnio nie sprawdzi na tym. Jeżeli oboje macie czas to możesz przełożyć na miejscu i sam ocenić :) Sprawdzałeś rok produkcji opon ?  Bo stan bieżnika to nie wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony to continental rok produkcji 2012. Załóżmy że wszystko jest ok. Jade do wulkanizatora i on ma na wyważarke rzucić całe koło czy tylko alufelge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony to starocie.

Parametrów felgi nie podałeś więc nikt nie podpowie czy spasują pod twoje auto.

A jak sprawdzić ich stan to jak podpowiadają, podjedź z nimi przed zakupem ( o ile jest to możliwe) do dobrego warsztatu co trudni się takimi rzeczami i ci powiedzą.

W ciemno nie kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...