Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dym z pod maski


Dominik1405

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie przed wczoraj zapaliła się kontrolka silnika i dym ulatniał się z pod maski od strony pasażera pojechałem do mechanika znajomego i podłączył pod komputer wyskoczył komunikat że za duża różnica ciśnienia w filtrze cząstek stałych co to może być?

Edytowane przez Dominik1405
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zapchany DPF, albo do czyszczenia albo spróbuj dobrze przepędzić samochód w trasie. A powiedział Ci w jakim stopniu jest zapchany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maciejhildek1982 napisał:

Zapewne zapchany DPF, albo do czyszczenia albo spróbuj dobrze przepędzić samochód w trasie. A powiedział Ci w jakim stopniu jest zapchany?

Nie wypali go na trasie tylko kasowanie błędu wchodzi w grę i próba wypalania serwisowego na postoju ale jak się dymilo spod maski oznacza że się wypalal ale jest tak zapchany że nie dał rady się wypalić, demontaż, próba czyszczenia i może się uda, już przy czyszczeniu wyjdzie czy da radę wyczyścić czy wycinać środek i emulator ładować 

Zapchanym dpf-em można uszkodzić turbosprężarkę

Edytowane przez lukas309
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, Kolego Łukaszu dlatego też napisałem albo czyszczenie albo próba wypalenia. Skoro wypalić w trasie się nie da to tak jak piszesz demontaż i czyszczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...