Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie głosniki Audi a4 b8


susek101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymieniał ktoś przednie głośniki w drzwiach przednich na jakiejś innej marki ? Ponieważ jeden mi już charczy i się zastanawiam czy kupić jakaś używke ale z audi czy w ogóle jakąś inna markę . Nie mam bang olufsenów tylko jakieś zwykłe oryginalne audi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2018 o 21:53, susek101 napisał:

Witam wymieniał ktoś przednie głośniki w drzwiach przednich na jakiejś innej marki ? Ponieważ jeden mi już charczy i się zastanawiam czy kupić jakaś używke ale z audi czy w ogóle jakąś inna markę . Nie mam bang olufsenów tylko jakieś zwykłe oryginalne audi. 

Ja polecam audio system. Używek Audi nie opłaca się zakładać, nowych również. Jak będziesz zmieniał zobaczysz jaka tandeta, czy to Bang czy zwykłe to wielkiej różnicy nie ma. Audio system są w komplecie z dystansami, kable. Do tego maty wygluszajace i będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, susek101 napisał:

ALe to jest taka marka głośników Audio system ?

 

Tak niemiecka 

https://allegro.pl/oferta/7468988610

Też się do nich przymierzam bo mam ten sam problem

Edytowane przez lukas309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2018 o 19:47, susek101 napisał:

dzięki za link tylko mi są potrzebne głośniki na przód. No to kupuj ziomek zdasz recenzje  :D 

 

Same głośniki na przód lub tył są takie same. Jedynie dystanse są inne, do sprzedawcy najlepiej napisać na którą stronę potrzeba. Lub odnaleźć odpowiednią aukcje. 

 

W dniu 23.10.2018 o 16:45, lukas309 napisał:

Tak niemiecka 

https://allegro.pl/oferta/7468988610

Też się do nich przymierzam bo mam ten sam problem

Lepiej trochę dołożyć i kupić x165em evo. Te mki jakoś super nie grają, grają lepiej od serii Audi ale szału nie robią. Kumpel ma u siebie przód i tył właśnie m165 ja mam te x165 i jest dosyć duża różnica. Różnica w cenie znowu nie jest jakaś kolosalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...