Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1be obnizenie


drozdon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio wymienilem swoje zawieszenie z 1ba na 1be z 2.0 tdi i jak sie obawialem przod jest wyzej niz tyl i to troche sporo ;/ Jakies pomysły jak dac w dol ten przod ? sprezyny od 1.8tfsi 1be dorwac to cud jakis jest. Probowac eibachem tylko przod obnizyc ? Dodam ze tyl siedzi idealnie i tak bym chcial zeby tez byl przod. Jakies pomysły co tu zdzialac ?

 

 

111.jpg

Edytowane przez drozdon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2018 o 11:35, drozdon napisał:

Witam ostatnio wymienilem swoje zawieszenie z 1ba na 1be z 2.0 tdi i jak sie obawialem przod jest wyzej niz tyl i to troche sporo ;/ Jakies pomysły jak dac w dol ten przod ? sprezyny od 1.8tfsi 1be dorwac to cud jakis jest. Probowac eibachem tylko przod obnizyc ? Dodam ze tyl siedzi idealnie i tak bym chcial zeby tez byl przod. Jakies pomysły co tu zdzialac ?

 

 

111.jpg

Mogę Ci zrobić talerzyki pod sprężynę które obniżą Ci przód o ile chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, corradoowner napisał:

Mogę Ci zrobić talerzyki pod sprężynę które obniżą Ci przód o ile chcesz.

Na jakiej zasadzie to działa bo zielony jestem to sie podmienia pod ori ? beda pasowac p&p do 1be ? Jak to wyglada wogole z bezpieczenstwem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, drozdon napisał:

Na jakiej zasadzie to działa bo zielony jestem to sie podmienia pod ori ? beda pasowac p&p do 1be ? Jak to wyglada wogole z bezpieczenstwem ?

Wyjmujesz ori talerzyk z amortyzatora i zakładasz mój obniżony. Pasuje do każdego amortyzatora grupy WAG. Pierwszy komplet zrobiłem sobie bo, tak jak u Ciebie, przód był wyżej niż tył. Jeździłem 2 lata i zmieniłem zawieszenie na gwint. Przez cały okres użytkowania nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, corradoowner napisał:

Wyjmujesz ori talerzyk z amortyzatora i zakładasz mój obniżony. Pasuje do każdego amortyzatora grupy WAG. Pierwszy komplet zrobiłem sobie bo, tak jak u Ciebie, przód był wyżej niż tył. Jeździłem 2 lata i zmieniłem zawieszenie na gwint. Przez cały okres użytkowania nic się nie działo.

Jaka cena ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, drozdon napisał:

Jaka cena ? 

Szczegóły na PW

6 godzin temu, jolley napisał:

@corradoowner to te talerzyki z B5?

Napisałem wyżej, że mogę zrobić talerzyki, które obniżają o wartość jaką chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz -20 to zrobię -20, -30 to będzie -30 itp, więc nie są to talerzyki z B5

Edytowane przez corradoowner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...