Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana zderzaka przód polift na Competition lub wzór RS4


winner4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie dodam, że mimo iż znam się na mechanice tak kwestie body w B8 są mi na tę chwilę raczej obce dlatego postanowiłem zapytać w tej kwestii bardziej doświadczonych ;)

Otóż sprawa wygląda tak, że miałem niedawno mały incydent parkingowy moją S4 i zderzak nadaje się jedynie do wymiany. Aktualnie siedzi poliftowy przód S4 ze zwykłym zderzakiem. Stwierdziłem, że skoro mam zderzak do wymiany to może od razu założę wersję Competition (czy Competition Plus, szczerze mówiąc nie mam pojęcia czym się różnią).

Bardzo proszę kogoś obeznanego w temacie o małe nakierowanie mnie i rozwianie wątpliwości. Z tego co wiem mój grill z S4 pasuje do zderzaka Competition, kratki halogenów nie pasują co widać po kształcie, ale nie wiem jak z resztą (halogeny, ślizgi?)

Tutaj porównanie (chciałbym to co po lewej, a mam to co po prawej):

2dslffd.jpg

Zależy mi na takich właśnie kratkach z prześwitem i dużym oczkiem. Jakby ktoś dysponował numerami tych części to również byłbym wdzięczny.

Jako alternatywę rozważam też zamontowanie zderzaka ala RS4, z tym, że tam musiałbym pozbyć się halogenów, bo kratki są całe.

2821i7n.jpg

Miał ktoś może styczność z takim zderzakiem i mógłby się podzielić opinią jak się zachowuje i czy nie ma problemu ze spasowaniem?

Z góry dziękuję za wszystkie porady!

Edytowane przez winner4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@winner4

Takie rzeczy potrzebujesz, żeby zmienić:

8k0941699C - halogen lewy

8k0941700C - halogen prawy

8k0807682 T 01C - kratka wlotu powietrza prawa

8k0807681 Q 01C - kratka wlotu powietrza lewa

8k0807647 B - siatka środek zderzaka

8K0807513AY9B - spojler dolny

8K0807611E - element zamykający środek zderzaka

8K0807083A - adapter nadkola lewa

8K0807084A - adapter nadkola prawy

WHT005764 - śruby do adaptera

WHT006099 - klip/nakrętka do adaptera

8K0807106 - uszczelnienie

8k0807246 - nakładka prawa

8k0807245 - nakładka lewa

zderzak - skorupa

 

Grill pasuje, halogeny, które są przy zwykłym zderzaku nie pasują, w Competition są takie same jak przy zderzaku Sline.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za nakreślenie tematu :)

Ogólnie tą replikę RS4 to raczej traktuję jako ciekawostkę, ale nie widzi mi się pozbywanie halogenów no i trochę lipa jeździć z taką podróbą.

Muszę przeanalizować sobie czy jest sens pakować się w takie koszta, bo kupując wszystko osobno trochę wyjdzie, a nie chcę się wykosztowywać na sam zderzak nie wiadomo ile.

Jakby ktoś wiedział gdzie dostanę kompletny, używany w dobrej kasie to też byłbym wdzięczny za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...