Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Padlo przednie lozysko


karaluch8

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Koledzy doradzcie. Zaczelo mi szumiec lewe lozysko objawialo sie to na skrecie gdy lewe bylo bardziej bylo obciazone to huczalo. Wymiana na faga, po 300km jadac prosto skrecajac itd od 60 w gore zaczelo cos huczec. Mowie pewnie prawe padlo bo to zazwyczaj parami sie robi. Wymienilem prawe jazda i zalamka. Jak huczalo tak huczy. Wiec mowie no nie, posluchalem, rozebralem lewe koło bo po osluchaniu slychac lewe kolo. I co, krecac sama piaste wydaje z siebie jakies dźwięki, i czuc ze nie idzie plynnie tylko takie przeskoki, drgania ma. I co teraz w takiej sytuacji, fag takie gowno, czy co do jasnej cholery. Kasa wydana, szumi mi. Oczywiscie lozysko nie wbijane mlotkiem wszystko na prasie jak pan bog przykazal. Przegub dokrecony 115nm i 180 stopni, wiec nie wyobrazam sobie zeby cos bylo za mocno skrecone. Po za tym ogladajac piaste w lozysko widze ze przegub opiera sie na piascie a nie lozysku które moglo by scisnac. Komus sie zdarzyla juz taka sytuacja? Fag i piz*a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie zdarzyło. Łożysko co prawda wytrzymało ok 20tyś. A to dlatego, że poprzedni majster niezbyt się znał i nie wymienił piasty, która już była styrana. Więc może tu jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...