Skocz do zawartości
IGNOROWANY

immobilizer mi zgłupiał nie widzi kluczyka


Namiot_N1

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , mam pewien problem związany z immobilazerem wczoraj podczas nocnego wypadu auto mi odmówiło posłuszeństwa , po zgaszeniu go nie mogłem go zapalić ...

Już piszę o co dokładnie mi chodzi.

Kluczyk normalnie samochód  zamyka i otwiera, ale jak chce go odpalić to miga  kontrolka z żółtym samochodem z kluczykiem (  immobilisera )  i auto odpala na dosłownie sekundę i gaśnie ... Więc mi się wydaje że to immobiliser .

Po jakimś 15 razem krecenia kluczykiem się połączyl z immo.  I normalnie zapalił . Ale cały czas ten problem się pojawią jak go zgasze.

Wcześniej takich akcji mi nie robił jak to naprawić , może już ktoś miał podobny problem .

Edytowane przez Namiot_N1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o drogie kluczyki co miałem zapasowe bateria w nich jest rozładowana bo szybko się rozkodowuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Namiot_N1 napisał:

Chodziło mi o drogie kluczyki co miałem zapasowe bateria w nich jest rozładowana bo szybko się rozkodowuje 

Za otwarcie i odpalenie samochodu odpowiada co innego może nawet nie być baterii a auto odpali lecz nie otworzysz crntralki rzecz jasna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 2 klucze w 1 z nich mruga immo wsadz drugi klucz i sprawdź czy będzie to samo taka operacja wyeliminuje uszkodzenia transpordera w kluczyku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę to jutro tak jak mówisz , i przy okazji podłącze kompa i zobaczę jakie błędy mi wyświetli.

Jutro dam znać co wyszło . Dzięki za pomoc 

Edytowane przez Namiot_N1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa ani pierwszy kluczyk ani drugi zapasowy co jest w nim bateria rozładowana .

Po podłączeniu vag-a  mam błąd 17978

 

received_254132368625201.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECU jest przy podszybiu strona kierowcy. Zobacz czy nie zalewa odpływy są pod aku i od strony pasażera nie pamiętam czy pod ECU też 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę  naprawione , okazało się że cewka immo. była winowajcą wystarczyło dostać się do niej i są oczyścić kontaktem i chodzi jak nowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajżyj jeszcze w kostkę pod kierownicą 2pinowa , miałem podobnie dogiołęm piny i potraktowałem kontaktem , problem zniknął, możliwe jak tam grzebałeś poruszyłeś kostką i zadziałało, ale może problem wrócić, najczęściej winna jest kostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...