Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oswietlenie Bagaznika


Przemek1998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Posiadam Audi A4 b5 z 1995r. Nie działa mi oświetlenie bagażnika i tablicy rejestracyjnej. Patrzyłem na bezpiecznik i jest cały tak samo zarowki wszystkie sprawne i prawidlowo podlaczone. Mam nadzieje że pomożecie, z góry Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo masz przecięty kabel u mnie tak było nie świeciło mi się w bagażniku i prawe tylne drzwi ale miałem podświetlenie tablicy pojechałem do elektryka ten poszukał i znalazł przerwany kabel nie cały ale część zaizolowal i wszystko świeci. Aha klapy bagażnika też nie pokazywało na fisie jak była otwarta a teraz pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam fisa moje auto jest golutkie. Czujnik jest podlaczony, ogolnie to nigdzie nie widze zeby kabel byl gdzies przerwany wszystko zabezpieczone i ogobkowane, ale jedna kostka nie jest nigdzie podlaczona i jest koloru szarego nie wiem do czego sluzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pompkę centralnego zamka, zimne luty itp. U mnie to załatwiło sprawę z brakiem oświetlenia bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2018 o 15:16, Przemek1998 napisał:

Witam Posiadam Audi A4 b5 z 1995r. Nie działa mi oświetlenie bagażnika i tablicy rejestracyjnej. Patrzyłem na bezpiecznik i jest cały tak samo zarowki wszystkie sprawne i prawidlowo podlaczone. Mam nadzieje że pomożecie, z góry Dziękuje 

W zamku klapy bagażnika jest mikroswitch do oświetlenia bagażnika - wyciągnij, rozbierz i będzie ok.

Co do oświetlenia tablicy to wykręć lampki i zobacz czy nie są skorodowane (możliwe, że ich tam już nie ma). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...