Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki H7 do zykłych lamp dorównujące Xenonu - pod LED P13w


marcin1203

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

macie jakieś sprawdzone żarówki H7 do przednich lamp? Obecnie mam Philips H7 White Vision 3700K i nie zdają egzaminu (zbyt zółte). Mam do jazdy dziennej LED'y P13w i jest zbyt duża róznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy Ci na widoczności czy na efekcie wizualnym? 

Jezeli chcesz białe światło to sobie kup osramy cool blue... tylko w deszczu nie będziesz kompletnie nic widział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej zależy mi na wizualnym, bo te żółte światła trochę słabo wyglądają w dodatku jak pasek Ledów świeci ładnie na niebiesko/biało. 

Polecane były przez wielu te które kupiłem i obecnie ma założone (Philips H7 White Vision 3700K) ale jak dla mnie są słabe i zbyt żółte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli chodzi o efekt wizualny to rzeczywiście coś z niebieską poświatą. Jednakże bardziej skupiłbym się na bezpieczeństwie i jak najlepszym oświetleniem drogi, kiedyś przy b5 używałem osram nightbreaker i byłem zadowolony, wiem że są tańsze odpowiedniki tungsram, ale też droższe philipsy. Dobrych żarówek do 100pln za komplet jest sporo. Ważne aby światłą były dobrze ustawione  nikogo nie raziły, bo nieraz spotkałem się ze ktoś narzekał, kupił dobre żarówki a słabo świecą. Raz że raził, dwa - zamiast na drogę świeciły w powietrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciejhildek1982 napisał:

Kolego jeśli chodzi o efekt wizualny to rzeczywiście coś z niebieską poświatą. Jednakże bardziej skupiłbym się na bezpieczeństwie i jak najlepszym oświetleniem drogi, kiedyś przy b5 używałem osram nightbreaker i byłem zadowolony, wiem że są tańsze odpowiedniki tungsram, ale też droższe philipsy. Dobrych żarówek do 100pln za komplet jest sporo. Ważne aby światłą były dobrze ustawione  nikogo nie raziły, bo nieraz spotkałem się ze ktoś narzekał, kupił dobre żarówki a słabo świecą. Raz że raził, dwa - zamiast na drogę świeciły w powietrze. 

Wiadomo ze światło powinno byc skierowane na droge a nie za wysoko w powietrze, ale to chyba nie jest zależne od żarówek a od właściwego ustawienia i regulacji swiateł mijania.

Poza tym niektóre te "Hyper" żarówki nie są dozwolone do ruchu drogowego, dlatego tez bym wolał takie które są w miarę bezpieczne i wizualnie dają rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Kolego Marcinie marka żarówki nie ma wpływu na ustawienie świateł. Chodziło mi tylko o to że jest to dość  ważna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu żarówek H7 do Lamp, myśle nad H7 LED z Ali, czy ktoś montował Ledy do Lamp, jak się to ma do zwykłych żarówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...