Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 2000 rok Bez fis


PrzemoGW

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim. Kupiłem właśnie Audi A4 B5 z 2000 roku i nie mam w manetce przełączników do fis. Wyswietlacz na zegarkach jest podzielony jakby na dwie części. Górna część wyswietlacza jest jakby zaślepiona a dolna wygląda jakby miała być do użytku ale nic się nie wyświetla tam. Czy wersje z tego rocznika też wychodziły bez fis czy może ktoś coś wcześniej tam majstrowal i wymieniłem w taki sposób że nie ma przełącznika na manetce i nic tam nie działa?? Będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz po prostu 1/2fis w której nie ma opcji wyświetlania spalania itp.

Aby mieć info o spalaniu trzeba zmienić zegary na full FIS i zmienić manetke 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze tak dla potwierdzenia zapytam. Czyli to że nic się tam teraz nie wyświetla to dobrze tak ? Bo ja nie mam tam żadnych info. Wyświetlacz poprostu jakby nie działał. 

I jeszcze jedno pytanie. Gdzie pokazuje rezerwę ? Bo u mnie się nigdzie to nie pokazuje. Będę wdzięczny za odpowiedź bo to moje pierwsze audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w mojej byłej b5 2000r oczywiście po lifcie też miałem 1/2 fis i wyświetlało mi temp, komunikaty - rezerwa i pokazywało otwarte drzwi. Także coś powinno się wyświetlać.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2018 o 17:42, PrzemoGW napisał:

A to jeszcze tak dla potwierdzenia zapytam. Czyli to że nic się tam teraz nie wyświetla to dobrze tak ? Bo ja nie mam tam żadnych info. Wyświetlacz poprostu jakby nie działał. 

I jeszcze jedno pytanie. Gdzie pokazuje rezerwę ? Bo u mnie się nigdzie to nie pokazuje. Będę wdzięczny za odpowiedź bo to moje pierwsze audi ;)

Masz uszkodzony wyświetlacz. W sprawnym wyświetla Ci się temperatura zewn., informacje o rezerwie, braku płynu do spryskiwaczy, itp. oraz informacja o otwartych drzwiach. Ostatnio robiłem rozeznanie w tym temacie. Wymiana wyświetlacza (naprawić się nie da) kosztuje 350 zł i 2 lata gwarancji.

www.naprawaliczników.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat, u mnie w b6 cos sie poprzestawiało w FIS-ie mianowicie przestał wyświetlac trip-y, wczesniej moglem przełączać pomiedzy 3 trybami teraz jest jeden, nie wiem co sie tam rozkodowało dodatkowo zmienił się język wyświetlania komunikatów na francuzki, ktoś może podpowiedzieć jak to zmienić? jakie kodowanie powinno byc do tych funkcji? z góry dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...