Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Tutaj się tylko witamy. Od problemów technicznych są odpowiednie działy na forum i tam zamieść pytania.

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam. Forumowiczów. Jestem szczęśliwym posiadaczem A4 Avant b8 2.0 190hp quattro. Przesiadka z 20-sto letniego A3 8l 1.6. Teraz to jest jazda. Pozdrawiam

20181021_133657.jpg

Edytowane przez juber1981

• Pomoc techniczna 1

Cześć Wszystkim.

Dawid M.

Jelenia Góra , Dolnośląskie.

Po nowym roku chcę kupić używane B9 Avant.

Do tej pory jeżdżę Skodą i wydaje mi się że lepsze będzie 1-2 letnie Audi niż nowa Skoda ? :D

Pozdrawiam Dawid M.

,,,

No więc, wróciłem jako pełnoprawny członek :D B6 lata dalej u nowego właściciela, a ja nabyłem dla żoneczki B7 1,8T Avancik oczywiście prawilne 1,8T BFB i niestety ale musiał być w multitronie. 2xS-Line, zawias 1BV, skóry i wiele innych cudów, brak DIN2 ??????,  wersja chyba na zamówienie bo zjechała z taśmy 03.03.2006 a 13.03.2006 została odebrana w salonie w Windisch w Szwajcarii. Jak to świeży zakup trzeba doprowadzić do ładu i składu wszystko po rolnikach-dewastatorach. 235kkm udokumentowanego nalotu, jeden własciciel zagramanicą, jeden u nas w kraju. Bedzie się działo niedługo, ale najpierw muszę ogarnąć skrzynie do stanu perfekt i zaczniemy ja powoli koksować ;)

Cześć, Jestem Patryk pochodze z Województwa Mazowieckiego. Z okolic Warszawy. Posiadam Audi A4 B8 2,7 Tdi 2008r. Piąteczka Panowie I Panie I oby Audi służyły ?