Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znalazłem własciciela mojej Audi :D


djzaq

Rekomendowane odpowiedzi

Taka o to historia :) Kupiłem kilka dni temu A4 2007r w s-slinie :) i jakoś tak z nudów czytałem papiery i szukałem na FB poprzedniego właściciela z BRIEFU :) patrzę na FB jest lecę po zdjęciach na tablicy i szook jest moje Audi kupił je w 2011r . A postanowiłem napisać że jestem nowym właścicielem.. przez kilka dni nawet nie odczytał aż do dzisiaj :) więc była miła rozmowa.. potwierdziłem przebieg i wiem że mam 207tys oryg ;) że faktycznie była 2x szyba wymieniona tak jak na fakturach i że nie było żadnych przygód :) gość sam mnie zapytał za ile kupiłem i był w małym szoku ja kupiłem za 26500 czyli ok  6235e a on sprzedał je za .... 3800e  ? był w małym szoku :)  teraz kupił Skode Octavie RS 2018 . Podziękowałem mu za rozmowę i za to że auto jest w tak ładnym stanie.. taka o to historia :) tutaj kilka fotek mojej Audi :)https://tufotki.pl/rJ0tk   https://tufotki.pl/E72gj   https://tufotki.pl/ztYPP

Edytowane przez djzaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fido napisał:

Ja byłbym wkurwiony dowiadując się, że przepłaciłem za auto.

dokładnie, ciekawe czy ktoś z drugiej strony ekranu pisze prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fido napisał:

Ja byłbym wkurwiony dowiadując się, że przepłaciłem za auto.

Nie wiem czy przepłacone, na zdjęciach spoko, ale gość auto tak tanio sprzedał to mnie dziwi, chociaż nie znam cen wewnętrznych tam, a bazuje jedynie na mobile..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli różnica 2435 euro to nie jest według Ciebie przepłacenie to ja już się nic nie odzywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fido napisał:

Jeśli różnica 2435 euro to nie jest według Ciebie przepłacenie to ja już się nic nie odzywam.

jeśli coś jest warte np 5000euro ktoś to sprzedał wcześniej za 3000 a ktoś kupił za 4800 to jest to przepłacenie? daje taki przykład, żebyś zrozumiał, że nie ważne za ile gość komuś to auto sprzedał tylko za ile on go kupił, a wydaje mi się, jeśli z autem wszystko jest ok to raczej nie przepłacił  ,a jedynie zapłacił cenę adekwatną do stanu,  gdy  sprzedawcy na forum cenią b7 po 30k to jest super i wtedy nikt nie przepłaca za nie tak?
To co powiedzieć ludziom którzy kupują domy po 700k od dewelopera, te same którzy sami budując mieliby za 600k, to znaczy że przepłacili 100k? Nie po prostu z wygody kupują, kupują bo uważają to za dobrą  ofertę.
Autor nie miał możliwości kupić auta o te 2k euro taniej, auto mu się spodobało więc je kupił i tyle, to nie jest tak, że wczoraj było na allegro za 18k a dziś za 26.
Chyba nie znacie praw handlu. Przedmiot jest wart tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić.
Przykład nieruchomości z Londynu, jeśli ktoś kupił nieruchomość za 5mln funtów i po roku sprzedał ją za 6mln to znaczy, że ten drugi kupujący przepłacił o mln czy że ten pierwszy miał łeb do interesów? Wiem, że tak wiele osób zarabia, tak robią fundusze inwestycyjne kupując firmy małe i duże, tak robią handlarze aut, kolega z tematu przepłaciłby jakby w tej cenie kupił padakę, a jeśli kupił dobre auto to jego szczęście, kończę bo to bezsensu dyskusja

Edytowane przez coal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale a wcale nie jestem wkurzony... Wręcz przeciwnie jestem zadowolony ze zapłaciłem tyle i nie mam bubla.. A że on za tyle sprzedał Turkowi czy innemu jego sprawa.. Znajdź mi w takim stanie i wyposażeniu na mobile.de  same szroty.. A że u nich po prostu się jedzie I oddaje auto.. A nie jak u nas ogłoszenia kręcenie itd. On sprzedał turas sprzedał za więcej polskiemu Januszowi bo też musi zarobić.. I tyle.. Zadałem mu kilka pytań i wszytko się potwierdziło z książką fakturami.. A przede wszystkim przebieg oryg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadales mu pytanie dlaczego tak tanio pogonil te auto???

Koles robi fury niemca,pakuja na lawete i za pare dni juz z powrotem sa u nas?

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu miałem pytać. Z autem wszytko jest ok. Lakier miernikiem. Diagnostyka vcds wssystko się pokryło z książką i fakturami. Jego sprawa ze za tyle sprzedał..? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...