Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pistolet,klucz , do odkręcania kół-akumulatorowy


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie , pomyślałem sobie ,że w tym roku na Mikolaja(Wiem wiem jeszcze daleko do mikolaja?)sprawie sobie pistolet ,klucz do podkręcanie kół , ale interesuje mnie tylko akumulatorowy , myślałem o firmie YATO, mam z tej firmy dość sporo narzędzi i jestem bardzo zadowolony , ale może ktoś z was ma doświadczenie z tego typu sprzętem,  będę wdzięczny za poradę.

 

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myslu klucz akumulatorowy do odkrecania kół

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Kolega chce ten klucz udarowy pneumat czy akumulator? Bo z Twojej wypowiedzi ciężko wywnioskować. Jeszcze kwestia pozostaje mocy czyli ile nM ma mieć(w teorii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulatorowy klucz do kół to raczej gadżet będzie,  czytaj zabawka. Klucz do kół ma odkręcić śruby  bez ich popuszczania. Bo jak trzeba najpierw koła popuścić to klucz mija się z celem. Takie jest moje zdanie. Chyba że masz mega duży budżet to kupisz coś porządnego na akumulator tylko w tej cenie miałbyś kompresor, klucz itd.. Masz na yt filmiki z kluczy akumulatorowych i pneumatycznych. Wnioski wyciągnij sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem coś takiego 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7344282978

Kasa nie mała, ale jestem mega zadowolony. Nic nie trzeba popuszczać. Odkręca od razu. Trzeba sie pilnować z dokrecaniem bo potrafi tak dociągnąć, ze pózniej ciężko jest odkręcić. Bateria trzyma bardzo długo. Jedyny minus to to, ze jest duży. 

Edytowane przez ...radek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klucz akumulatorowy Yato i daje radę. Może być, że nie ma deklarowanego momentu, ale nie miałem dotychczas problemów z odkręcaniem nim śrub w kołach - nie musiałem ich także wcześniej popuszczać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/milwaukee-m18-fhiwf12-klucz-udarowy-1358nm-2x5-0ah-i7308419057.html

 

Tylko i wyłącznie. Żadne Srato, Yato i inne tego typu. W tej chwili posiadam dwa na firmie.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JawoR36 napisał:

https://allegro.pl/milwaukee-m18-fhiwf12-klucz-udarowy-1358nm-2x5-0ah-i7308419057.html

 

Tylko i wyłącznie. Żadne Srato, Yato i inne tego typu. W tej chwili posiadam dwa na firmie.

Taki klucz do sporadycznego używania mija się z celem. Chyba że ktoś ma tyle kasy na zbyciu. Przy garażu w życiu się nie zwróci ?. Co innego w firmie bo sprzęcik piękny i drogi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teść na budowie używa pneumatu firmy Makita już chyba 3 rok i jest zadowolony niego, sam kilka razy go używałem do zmiany kół i daje rade bez problemu, ale wiadomo ile ludzi tyle opini.. pomyśl ile kasy masz na przeznaczenie i szukaj w tej cenie:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania Hilti SIW22-A w komplecie z 2 nowymi oryginalnymi bateriami 5.2Ah i nową ładowarką. Stan idealny po serwisie. Klucz jak nowy. Cena 1800zł/komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc duzo pracuje przy samochodach, mam pewne doswiadczenie. Dla zastosowania o ktorym piszesz, uwazam, ze klucze udarowe elektryczne do 400zl to praktycznie ta sama polka. Sam posiadam marketowego Hamrona, jednak w wersji przewodowej, bo nie moge sobie pozwolic na wyladowany akumulator. Zdarza sie, ze trzeba odkrecac srube recznie, bo nie ma sily jej odkrecic. Klucze akumulatorowe Milwaukee, Dewalt i tym podobne sa naprawde godne polecenia, jednak na dwukrotna zmiane kol w ciagu roku to nieuzasadnione ekonomicznie, naprawde:) Klucz pneumatyczny u CIebie odpada, wiec ja proponuje albo wydatek do 400zl (ryobi i tym podobne marki, bardzo zblizone parametrami) , potem jest dlugo dlugo nic i potem sprzet profesjonalny, ktory odkreci wiekszosc rzeczy (1300-1500zl i w gore). Amen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...