Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak możliwości otwarcia bagażnika - SEDAN


Patryk14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam problem z bagażnikiem w wersji sedan. Nie mogę go otworzyć w żaden sposób.
Kluczykiem nie mogę otworzyć dlatego że nie mogę przekręcić zamka (chyba dość częsty problem w audi). Wkładam kluczyk ale nie idzie kręcić zamkiem w blendzie ani w jedną ani w drugą (może to da się jakoś naprawić?).
Z pilota środkowego przycisku nie działa otwieranie i oczywiście otwieranie bagażnika w blendzie też nie działa. Nie pojawia się charakterystyczny dźwięk podczas naciskania tego "guzika" w czarnej gumie. Zero reakcji.
Wiem że w sedanie nie ma awaryjnego otwierania bagażnika.
Stało się to z dnia na dzień i pierwszy raz coś takiego. Dzień wcześniej normalnie wkładałem rzeczy do bagażnika a teraz nie idzie go za cholerę otworzyć. Ktoś miał z tym styczność że żadna z opcji nie działała? Da się jakoś to naprawić? Jakoś wyjąć tą blendę od środka przy zamkniętym bagażniku? Ew. rozruszać jakoś zamek żeby kluczykiem otworzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Stichy napisał:

Tylna kanape masz skladana?

Tak, mam. I to jest jedyna opcja żeby wejść do bagażnika w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do bagażnika i szukaj linki awaryjnego otwierania, powinna byc w tapicerce pod trójkątem, lub po twojej lewej pod materialowa zaslepka sruby od lampy. Linka powinna byc koloru czerwonego.

Edytowane przez Stichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Stichy napisał:

Wejdź do bagażnika i szukaj linki awaryjnego otwierania, powinna byc w tapicerce pod trójkątem, lub po twojej lewej pod materialowa zaslepka sruby od lampy. Linka powinna byc koloru czerwonego.

Linka jest ale do awaryjnego otwierania klapki paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napsikaj jakiegoś odrdzewiacza we wkładkę i popróbuj przekręcić kluczykiem , 2 dni temu reanimowałem taką wkładkę , napsikałem penetrator i cx80 smar do bram po kilku minutach ruszył zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...