Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewody układu hamulcowego


Rafaello19944

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy profilaktycznie wymienić przewody hamulcowe.. Auto już ma 10 lat i dla tego zaczynam powoli o tym myśleć.. Niby w lipcu auto było na wymianie tarcz i klocków przód i miałem wpisane na fakturze kontrolę układu hamulcowego i nikt nie mówił że już się nadaje do wymiany.. I też wczoraj przy wymianie opon gość sprawdzał tylko w okolicach koła i też mówił że jest wszystko ok.. Również rok temu w DE był robiony TUV i też wszystko ok a wiadomo że Niemcy się czepiają o byle co.. Teraz jakoś do miesiąca /dwóch będę jechał do PL i się zastanawiam nad zrobieniem tego w pl.. Jak myślicie? Zrobić to czy jak narazie odpuścić sobie ten temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sajmon136 napisał:

Zmień na przewody w stalowym oplocie i będziesz miał spokój dożywotni.?

Nie no dożywotnio to ja aż nie potrzebuje bo auto u mnie będzie jeszcze max 2 lata.. ? Po prostu tak się zastanawiam czy już jest się czym martwić i na wszelki wypadek wymienić czy dać sobie z tym spokój.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje trochę temat , bo zmieniam właśnie hamulce w swoim aucie na hamulce z S5 I właśnie myślę o przewodach w stalowym oplocie , I takie rzuciły mi się w oko , polecacie tego typu przewody?Dodam ,że moje auto to A5 2011r 2.0 TDI CAHA 

ALLEGRO.PL

Kup taniej Przewody hamulcowe HEL Audi S5 2007- z Gdańsk na Allegro.pl, za 440 zł w kategorii Części samochodowe - Układ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, instruktor83 napisał:

Odgrzeje trochę temat , bo zmieniam właśnie hamulce w swoim aucie na hamulce z S5 I właśnie myślę o przewodach w stalowym oplocie , I takie rzuciły mi się w oko , polecacie tego typu przewody?Dodam ,że moje auto to A5 2011r 2.0 TDI CAHA 

ALLEGRO.PL

Kup taniej Przewody hamulcowe HEL Audi S5 2007- z Gdańsk na Allegro.pl, za 440 zł w kategorii Części samochodowe - Układ...

 

Jak chcesz mam je taniej też HEL. Takie same są oczywiście w zwykłym A4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...