Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 odpala i gaśnie


Raku31

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Raku31 napisał:

?

Witam wszystkich. Audi po prostu odpala i od razu gaśnie, mam pierwszy raz takie zdarzenie. Na blacie wszystkie kontrolki gasną i pali od strzała ale od razu zdycha. Kiedy pierwszy raz chciałem odpalić i zgasła kontrolka immo to wogole nie odpaliła więc przekrecilem kluczyk i ponowna próba odpalenia tylko już nie czekalem aż zgasnie kontrolka immo i odpaliła ale od razu zgasła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mi nie odpala, co to może być? Z taką ilością danych szklana kula u wróżki nawet nie pomoże. Łaskawie napisz jakie ma błędy, czy masz paliwo w baku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpala i zdycha to poczytaj o immo.

Pewnie komp wylapal bledy i one potwierdza luz zaprzecza ze to immo.

Ogarnij elektro niech sprawdzi bledy,a jak okaze sie ze to immo niech go wykastruje..

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kompa delphi 150 i nie pokazuje żadnych błędów. Bak jest na fuel. Myślałem zobaczyć styki przy stacyjce ale nie mam jak, zrobię to jutro i wymienie filtr paliwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi z 99r 110km jest po chipie z hamownią 136km wszystko udokumentowane. Ogolnie byłem zadowolony ale teraz mnie zawiodła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi z 99r 110km jest po chipie z hamownią 136km wszystko udokumentowane. Ogolnie byłem zadowolony ale teraz mnie zawiodła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wesz82 napisał:

Jak odpala i zdycha to poczytaj o immo.

Pewnie komp wylapal bledy i one potwierdza luz zaprzecza ze to immo.

Ogarnij elektro niech sprawdzi bledy,a jak okaze sie ze to immo niech go wykastruje..

Kolego orientujesz sie może czy delphi 150 ogarnie kodowanie kluczyków bo próbowałem na 3 odpalić i na każdym taka sama reakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...