Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki czy elektryka?


pierdlas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Audi aa4 B5 1.9 TDI i posiadam z nią 2 duże problemy... 

1 - nie działa prędkościomierz ( czujnik prędkości wymieniony ) 

2 - po włożeniu kluczyka zaświeca się temperatura na całkowicie zimnym silniku i piszczy 3 razy ( czujnik w wężu wymieniony ), może to być zatkany pływak w zbiorniku na płyn chłodniczy? 

 

Pomoże ktoś ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę, może to być zupełnie inna bajka ale kiedyś przy b5 miałem problem z temp - skakała jak chciała i piszczało bo podobno samochód się przegrzewał - wszystkiemu winien był licznik. Z tego co wiem kilka osób także miało problemy z licznikami firmy jeager po wymianie na vdo problem znikł. Jednakże nie namawiam cie od razu na tak drastyczne kroki, najpierw bym sprawdził właśnie jaki licznik posiadasz, czy nie wywala żadnych błędów. ja za wymianę licznika na vdo u gościa w szczecinie zapłaciłem ok 6 stówek wraz z przepisaniem wkładu ładnych parę latek temu. 

Ale na forum znajdziesz kilka osób zajmujących się problemami liczników, poszukaj tematy i spróbuj się do kogoś odezwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! problem z temperaturą sam się rozwiązał :D nagle przestał wariować... :D natomiast co do prędkości uwalił się pierścień magnetyczny w skrzyni....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...