Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bluetooth nie orginalny


Avaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i z góry przepraszam jak powtarzam temat ale nie znalazłem tematu który mnie interesuje tzn widziałem o BT ale oryginalnym, a mnie interesuje o to https://www.ebay.co.uk/itm/Audi-Rns-E-Bluetooth-Adapter-Aux-in-Cable-Radio-GPS-Rns-E-Tv-Plug-MP3/392097113403?epid=1455543523&hash=item5b4acf253b

A moje pytanie brzmi czy będzie to działac normalnie z radiem rns-e z nawigacja. Pytam bo nie chce kupić po to aby leżało w domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziała ale tylko na wejściu aux jako odtwarzacz multimedialny. Nie wiadomo jak z jakością dźwięku bedzie-są 2 wersje takiego modułu: z filtrem przeciwzakłóceniowym oraz bez owego filtra,po odpaleniu auta może dojść do pojawienia się szumów itp.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiu masz masę pod pinem 12 w dużej kostce,problem z napięciem +12v po włączeniu stacyjki którego nie ma w kostce radia. Albo szukasz takiego napięcia sam albo podłączasz się pod stały plus w pinie 15 dużej kostki ale jest ryzyko iż Twój  BT rozładuje aku jak auto dłużej postoi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masy nie podłącza do obudowy tylko do pionu 12 dobrze zrozumiałem A czerwony pod 15 ale jest ryzyko że akumulator padnie. A tak żeby było bezpiecznie to gdzie się wpisać żeby był prąd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mały bluetooth raczej się nie uspi i będzie kradł prąd,skombinuj sobie miernik i sprawdź we wtyczkach klimatronika gdzie pojawia się +12v po włączeniu stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki moduł, działa to bardzo dobrze. 

W skrzynce bezpieczników masz +12v po zapłonie i tam trzeba się wpiąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko a mógł byś pokazać foto lub jakoś opisać gdzie się wpisać nie jestem elektrykiem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem już jak podłączyć prąd i BT działa telefon go wykrywa i w ogóle ładnie, lecz w radiu nie wyświetla mi się funkcja Aux ? co teraz? 

 

IMG_20181105_174738.jpg

IMG_20181105_174750.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi RNS-E aktywacja AUX-IN – kodowanie

  1. Wchodzimy w moduł [37 – Navigation].
  2. Przechodzimy do kodowania i odczytujemy jego wartość. Będzie to liczba składająca się z ciągu siedmiu cyfr. Pierwszą cyfrą powinno być 0, więc niektóre interface’y mogą ją ignorować wyświetlając jedynie kolejne 6 cyfr.
  3. Spisujemy kodowanie i sprawdzamy cyfrę szóstą (drugą od końca).
  4. Zmieniamy cyfrę szóstą (drugą od końca) na 5 (w przypadku braku tunera radia satelitarnego) lub 6 (w przypadku, gdy system RNS-E jest wyposażony w tuner radia satelitarnego).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał podłączyć to ja zrobiłem tak jak na zdjęciu i działa z radiem a jak wylaczysz to i BT się wyłącza 

Screenshot_20181104-141043.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...