Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio z Android


martinger416

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie

Przymierzam sie do kupna radia z androidem. Widziałem, że ma tutaj takie pare osób. Może by się ktoś wypowiedział jakie kupić, ile warto wyłożyć, gdzie kupic i przedewszystki czy warto :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

  jestem po zakupie radia android jakieś 3 miesiące temu. Długo zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy oryginalną navi rns-e a androidem i postanowiłem zaryzykować i kupić androida.

Po 3 miesiącach użytkowania jestem mega zadowolony!!!

Android działa płynnie nic nie przycina, radio odbiera bardzo dobrze nie zauważyłem różnicy miedzy concert 2 a tego się bałem najbardziej bo czytałem że słabo odbierają fale radiowe.

Dźwięk z odtwarzacza bardzo dobry. 

Odrazu dokupiłem kamerę cofania jeszcze chcę do kopić ruter . Net przez wi-fi śmiga bez problemu. sterowanie z kierownicy również, na fisie wyświetla mi czas piosenki . Możesz robić parę rzeczy naraz jak to na androidzie.

Zainstalowałem sobie auto mapę też super działa jak i yanosik. 

Mój model z wyglądu przypomina rns-e , chciałem inny ten, który ma przyciski z obu stron ale nie było w ofercie takiego. Mam 4 gb ramu procesor 8 rdzeniowy z pamięcią wbudowaną 32 gb.

Szczerze polecam!:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Misieqq7 napisał:

Witaj

  jestem po zakupie radia android jakieś 3 miesiące temu. Długo zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy oryginalną navi rns-e a androidem i postanowiłem zaryzykować i kupić androida.

Po 3 miesiącach użytkowania jestem mega zadowolony!!!

Android działa płynnie nic nie przycina, radio odbiera bardzo dobrze nie zauważyłem różnicy miedzy concert 2 a tego się bałem najbardziej bo czytałem że słabo odbierają fale radiowe.

Dźwięk z odtwarzacza bardzo dobry. 

Odrazu dokupiłem kamerę cofania jeszcze chcę do kopić ruter . Net przez wi-fi śmiga bez problemu. sterowanie z kierownicy również, na fisie wyświetla mi czas piosenki . Możesz robić parę rzeczy naraz jak to na androidzie.

Zainstalowałem sobie auto mapę też super działa jak i yanosik. 

Mój model z wyglądu przypomina rns-e , chciałem inny ten, który ma przyciski z obu stron ale nie było w ofercie takiego. Mam 4 gb ramu procesor 8 rdzeniowy z pamięcią wbudowaną 32 gb.

Szczerze polecam!:)

 

A można podać namiary na ten sprzęt?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , odradzam zakupu ! Chyba ze radio ma zamontowany czujnik temperatury oraz wentylator chlodzacy ! W moim przypadku byl brak jak w 90% tych zabawek a chyba nje musze wam mowic co sie dzieje w tunelu srodkowym latem ? Moje radio padlo dokladnie kilka tyg po gwarancji 

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie,

czy w waszych androidach widać różnicę w kolorze ramki  radia a klimatronika/cupholder? 

Pytam bo mam cholerną chęć skusić się na ta zabawkę ale na kilku zdjęciach/filmikach zauważyłem, że radia są w kolorze czarnym podczas gdy klimatronik i cala reszta w B6 mają lekko szarą poświatę i już wiem, że cholernie by mnie to drażniło. Czy faktycznie to się aż tak różni?

Wrzucam filmik na którym widać o co dokładnie mi chodzi na samej miniaturce widać już drastyczną różnicę w kolorze a na filmiku od 14:35 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie fajniejsze  takie ? brat ma w  A4 b6 i sobie chwali. Nie odróżni się kolorem tak bardzo jak te co wyglądają rsne.

RADIO-NAWIGACJA-AUDI-A4-B6-B7-ANDROID-9-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1099 zł - RADIO NAWIGACJA AUDI A4 B6 B7 ANDROID 9 GPS (8540712126). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez MarcinHubert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...