Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ap Sporthwarke, zamiana na cos innego


porsche19961

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od 3 dni posiadam gwint Ap Sporthwarke, i stwierdzam że jednak gwint to nie dla mnie, potrzebuje cos bardziej komfortowego a zarazem zeby był nisko i ładnie sie trzymał drugi, moje auto a4 b6 1.8t sedan ośka, myslalem nad zestawem Bilstein b12 pro kit albo proline, jak macie jakieś tańsze pomysły i równe moim oczekiwaniom to proszę o info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, porsche19961 napisał:

potrzebuje cos bardziej komfortowego a zarazem zeby był nisko i ładnie sie trzymał drugi

Jeśli AP nie sprostało Twoim oczekiwaniom pod względem komfortu to pozostaje już chyba tylko air. AP to jeden z bardziej komfortowych gwintów na rynku.

Poza tym nie może być nisko i miękko bo wyrwiesz nadkola i błotniki, a trzymać się drogi też miękki zawias będzie mniej, dlatego obniża się środek ciężkości, utwardza oraz wstawia grubsze stabilizatory.

Musisz iść na kompromis. Sam wybierz mądrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, afroo. napisał:

Jeśli AP nie sprostało Twoim oczekiwaniom pod względem komfortu to pozostaje już chyba tylko air. AP to jeden z bardziej komfortowych gwintów na rynku.

Poza tym nie może być nisko i miękko bo wyrwiesz nadkola i błotniki, a trzymać się drogi też miękki zawias będzie mniej, dlatego obniża się środek ciężkości, utwardza oraz wstawia grubsze stabilizatory.

Musisz iść na kompromis. Sam wybierz mądrze.

Powiem tak kolego, auto mi dziwnie skacze, jedziesz na prostej drodze i są lekkie wyboje to juz czujesz to strasznie ? moga być np sprężyny zużyte czy cos? bo Gwint kupiłem używany, i sie okazało ze przod to smietnik wiec zregenerowałem go w pecar, a sprezyny stare i tył tez stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Pecar regeneruje amortyzatory wg zachcianek klienta. Widocznie nie dogadaliście tematu twardości i zrobili po swojemu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, afroo. napisał:

Z tego co wiem Pecar regeneruje amortyzatory wg zachcianek klienta. Widocznie nie dogadaliście tematu twardości i zrobili po swojemu.

Przed chwilą rozmawiałem z panem Krzysztofem i powiedział ze nie ruszał twardości, zachował tą samą twardośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...