Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światłowód el wire montaż kilka pytań


Przemek.1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w planie założyć sobie światłowód przy dekorach w mojej audi, na wszystkich drzwiach i desce rozdzielczej. Chciałem się dowiedzieć jak to podłączyć skoro w zestawie jest tylko jedna przetwornica a w dodatku pisze tam że można go ciąć w dowolnym miejscu? Gdzie najlepiej się wpiąć z tą przetwornicą? Chciałbym żeby świeciły się po włączeniu postojówek czyli razem z innym podświetleniem. Jaka długość jest mi potrzebna? 5 metrów starczy na wszystko? tutaj link do takiego światłowodu https://allegro.pl/5m-swiatlowod-el-wire-tasma-ambient-pasek-jak-led-i7087362213.html Myślałem że po prostu wepnę się np w podświetlenie zapalniczki czy np klimatronika (wtedy dobrze było by schować tą przetwornicę) potnę na kawałki, wpakuję w drzwi i będzie świeciło? Pewnie nie więc proszę o jakieś porady ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem cos takiego u siebie to na ledach jesli dobrze pamietam to 5m chyba wystarczylo,u mnie podlaczone jest pod nawiewy wiec reguluje sie pokretlem od oem podswietlenia,co do tych paskow nie wiem nie widzialem tego nawet na zywo,najlepiej byloby podzielic i w jednym centralnym miejscu podlaczyc ale to juz musi sie wypowiedziec ktos kto mial to  w rekach chociaz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Światłowodu el wire nie można ciąć i łączyć jedynie przyciąć na odpowiednią długość a odcięty kawałek do kosza. Musiał byś kupić 6 tych światłowodów po 1m jeśli byś robił to jak ja to myślę. Czyli 4 dekory w drzwiach i dwa na desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...