Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwrotnica lewa przód


ferMiS3K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Proszę o poradę odnośnie zwrotnicy, szukam do Audi A4 B6 Avant 2002 1.9 TDI 130km zwrotnicy lewa przód, kod zwrotnicy obecnej to 8E0407253C. Czy muszę szukać tylko takiej czy mogę znaleźć podobną, ewentualnie jakie kody wchodzą w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tylko dwa rodzaje. Ja jakąś mam jeszcze do sprzedania i jestem z Dolnegośląska. Jak chcesz to wpadnij jutro miejscowość masz w profilu po lewej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2018 o 18:38, misiek95 napisał:

Są tylko dwa rodzaje. Ja jakąś mam jeszcze do sprzedania i jestem z Dolnegośląska. Jak chcesz to wpadnij jutro miejscowość masz w profilu po lewej :)

Witam kolego,napisałeś ,że są dwa rodzaje zwrotnic?? Ja wymieniałem zwrotnicę bo nie mogłem wydobyć śruby od mocowania górnych wahaczy, teraz mam problemy z skręcaniem, nadrzuca przodem właśnie po stronie gdzie była zmieniana zwrotnica. Dzisiaj spisałem numer z tej zwrotnicy i wychodzi,że jest to zwrotnica od A6 C5 poliftowej,moje auto to A4 B6, i jestem właśnie ciekaw czy różnią się czymś bo od tego momentu gdy ją założyłem zaczeły się problemy ? Auto po geometrii,przy jeździe na wprost nic się nie dzieje złego. Jak masz jakąś wiedze na ten temat to odpisz,dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...