Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PROBLEM Z MMI 2G RADIEM


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę was o pomoc . W skrócie opiszę problem braku Radia i teraz MMI.

 

A4 B8 2008 r MMI 2G

Podczas postoju przez cały dzień w deszczu, w bagażniku w lewym boczku kapala mi woda, prawdopodobnie zpachne spływy panoramy.  Woda kapa na wzmak i modul radia. Po odpaleniu auta wszystko bylo ok prócz radia które nie chodziło, pisała tylko nota radio nie zainstalowane, do tego płyty z muzyką co jakiś czas przerywaly jakbym wlaczal pauze po czym szło dalej. 

Wieczorem próbowałem ogarnąć to radio przy czym z tego wszystkiego na cała noc zostawilem włączone pozycje i bateria wydoila się do zera. 

Musiałem podpiąć kable z innego auta, doczekałem z 10 min aż się doładujemój akkupo czyn odpaliłem na kablach bez problemu. Po odpaleniu zobaczyłem że wyświetlacz od MMI jest czarny i brak podświetlenia guzików.  Nic nie reagowalo. Pojechałem na jazdę próbną, po czym zgasilem auto, zamknąłem, po czym otworzyłem i zapalilem. MMI powróciło i chodziło prócz Radia, nadal pisało radio nie zainstalowane.  Na drugi dzień odpalam auto i dalej czarny ekran i brak MMI i podświetlenia i tak zostało do teraz. 

MODUL RADIA W SRODKU BYL MOKRY...

I moja prośba co mam teraz zrobić?

Wszystkie bezpieczniki dobre.

Vcds nie może się połączyć z Radiem, Nawigacja,  systemem nagłośnienia,  media Playerem oraz Jedn. Obslugi/wskazań

Jak naciskam guzik włączenia to na ekran powitalny włącza się na 5 sekund po czym znika i nic więcej. 

Klimatronic chodzi, wszystkie funkcje lecz nie pokazuje tego na MMI. 

 

Czy jest szansa że jak założe inny Tuner radia i wzmak to wszystko wróci do normy czy problem leży w czymś innym ?

 

CO NAJLEPIEJ TETAZ ZROBIĆ? VCDS NIE POMAGA. 

 

DZIEKI ZA POMOC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiesz dokładnie gdzie wejść aby to zrobić. Nie jestem za bardzo zaawansowany jeżeli chodzi o VCDSa. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia.

Założyłem drugi modul radia i wszystko wróciło  do normy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...