Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpalaniem po przekreceniu kluczyka zero odzewu rozrusznika audi a4 b6 1.9 131KM


Ksieciunio76

Rekomendowane odpowiedzi

Źle napisałem przed od palaniem 12.2 A przy rozruchu spada do 10.2 reszta tak jak pisałem. Np dziś o 11 odpalił od strzała A wczoraj  o 5.rano za 8 razem dopiero .Ale zrobię tak jak mówisz jeśli jutro znów będzie problem z aku to wezmę go na prostownik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda strzępić języka.

Wszyscy podpowiadają by najpierw sprawdzić co kradnie prąd a księciunio swoje.

16 godzin temu, Ksieciunio76 napisał:

jeśli jutro znów będzie problem z aku to wezmę go na prostownik. 

I tak do usranej śmierci.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a może Ty masz jakiś pomysł na moją usterkę bo ja już głupi jestem i chyba w poniedziałek zawiozę auto do mechanika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pindole.

Np post nr 13.

Zrobiłeś cos w tym kierunku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie dwa dni temu doszedłem do tego czemu MOJE audi raz paliło rano A raz  nie przyczyną była rozszczelniona obudowa KOMPUTERA ktoredy dostawał się wilgoć . Uszczelnilem i auto pali bez problemu. Źle napisałem przed od palaniem 12.2 A przy rozruchu spada do 10.2 reszta tak jak pisałem. Np dziś o 11 odpalił od strzała A wczoraj  o 5.rano za 8 razem dopiero .Ale zrobię tak jak mówisz jeśli jutro znów będzie problem z aku to wezmę go na prostownik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie dwa dni temu doszedłem do tego czemu MOJE audi raz paliło rano A raz nie przyczyną była rozszczelniona obudowa KOMPUTERA ktoredy dostawał się wilgoć . Uszczelnilem i auto pali bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Kolego, żadne z naszych podpowiedzi nie były trafne, dobrze że udało Ci się to naprawić i dobrze że podzieliłeś się ze wszystkimi na forum jak to naprawiłeś. Pozdrowionka i długiej bezproblemowej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to było przyczyną to myślę że na tym nie koniec . Wilgoć która tam się dostała mogła utlenić  jakieś styki  i temat może powrócić.  Kontroluj sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...