Skocz do zawartości
IGNOROWANY

torsen..


moras22

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem bo jak ruszam to slychac grzechoczenie pod autem , zdaje mi sie ze to jest z walu napedowego.. druga sprawa jak dodaje gazu gdy auto jest na biegu słychać uderzenie z tyłu.. nawet jak ruszam, nawet co zmiane biegu a nawet co puszczenie gazu na biegu podczas jazdy, Co to może być?  Olej wymieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpora wału, poduchy dyfra, rozklekotane krzyżaki. Bez wejścia pod auto i sprawdzenia nic nie wywróżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przem8 napisał:

Podpora wału, poduchy dyfra, rozklekotane krzyżaki. Bez wejścia pod auto i sprawdzenia nic nie wywróżysz.

ale nie trzeba dawac walu do regeneracji czy cos? wystarczy wymienic ta podpore walu albo poduchy czy co toam jest itd. nie musze go nigdzie wysylac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpora to mechanik sobie poradzi, tak samo z poduchami dyfra ale jeśli jest jakieś uszkodzenie wału to pozostaje serwis się w tym specjalizujący. W b5 jest jeszcze łatwo rozbieralny wał więc bez problemu mozna wymienic podpore, bo w b6 już tak kolorowo nie jest. Sprawdź co jest, a potem będziesz myśleć co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, przem8 napisał:

Jeśli podpora to mechanik sobie poradzi, tak samo z poduchami dyfra ale jeśli jest jakieś uszkodzenie wału to pozostaje serwis się w tym specjalizujący. W b5 jest jeszcze łatwo rozbieralny wał więc bez problemu mozna wymienic podpore, bo w b6 już tak kolorowo nie jest. Sprawdź co jest, a potem będziesz myśleć co dalej.

no niby mam lekki luz mechanik mowil ze by jeszcze jezdzic ale o stukaniu to mu mowilem i powiedzial ze nie wie, slyszal to pod autem jak ruszalem na podnosniku ale mowil ze tak ma byc no i nie wiem a mnie martwi te uderzanie bo slychac ten stuk mocno a jak mam auto rozbierac bo bym to rozebral u siebie a pozniej wysylac to wolalbym to dac do mechanika niz szukac, pakowac organizowac transport itd. do regeneracji czy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobraaa sciagłem dzisiaj wał n ziemie. do wymiany mam podpore wału juz guma popekana ale akurat sie zaopatrzylem wczesniej w nia, i do wymiany mam ten przegub przy skrzyni.. chodzi lna sucho i kulki bylo slychac jak sie kreca na sucho zwlaszcza na sucho, lekki luz tez ma no i delikatny jest z tylu przy dyfrze na wale, krzyzak nei ma luzu. Chyba zamowie na sam przod caly "przegub"i wymienie razem z podpora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...