Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Multipy czyli własne darmowe mini stronki w necie


paulo77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprawdzałem i widze, że nie było jeszcze takiego tematu a sądzę, że warto go założyć.

Chciałem zaproponować odwiedzenie stronki Multiply.com, któr oferuje możliwość zbudowania w kilka minut własnych mini stronek www.

http://pauloa4.multiply.com/

http://audia4pl.multiply.com/

Są gotowe szablony stron, zdjęcia ładuje się wrzucając je z kompa czyli szybko i prosto.

Na stronce każdy może umieszczać fotki, video, mamy swoje kontakty, możemy należeć do jakiejś grupy, mamy książke gości itd.

Na tej stronce posiadam dwa konta, jedno założone kilka miesięcy temu (o psach rasy Fila Brasileiro, które hoduję) i drugie konto, które założyłem dziś. Konto poświęcone mojej A4, żeby zobaczyc czy kogos zainteresuje cos takiego.

Założyłem też Grupę A4, ale nie po to żeby robic konkurencje tylko po to żeby pokazać o co tu chodzi.

Zresztą strona Multiply ma charakter typowo rozrywkowy, zdjęcia, filmiki.

Ciekawą sprawą jest to, że na tej stronie są ludzie z całego świata i można poznać ciekawych ludzi jak np. u mnie w przypadku psiaków, gdzie mam kilka osób w kontaktach z którymi piszę z Brazylii, Peru, USA.

Proszę o opinie co sądzicie o tym pomysle.

Na razie wrzucam linki tylko do mojej stronki A4 i grupy a jezeli bedziecie chcieli to jutro wrzucę linka do stronki z psiakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa dla kogos kto nie ma pojecia o tworzeniu stron. ja polecam jednak Joomla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest tylko po angielsku bo serwer udostępnia chyba jakas amerykańska firma

Ale naprawdę stworzenie stronki to pikuś.

Jak chcesz to zarejestruj się to pomogę Ci na początku i wyjaśnie co i jak.

ps. poniżej link do mojej oficjalnej stronki o psiakach

http://nesaja.multiply.com/

w razie co pytać smiało to pomoge jak moge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można te stronki jakoś bardziej rozwinąć :mysli: bo narazie to wygląda jak typowy blog :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, można upgradować, ale jak zapłacisz :decayed:

Mi wystarcza taka bo dzięki niej mam szybki dostęp do znajmomych ze świata bez pisania email.

No i mogę ją samemu edytować jak chce i kiedy chce a nie tak jak w przypadku mojej prawdziwej strony www gdzie niestety jestem uzależniony od kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakładał ktos na tym serwerku stronke co podał maru_kinia

Mam zamiar załozyć strone firmy ojca ale w regulaminie pisze że trzeba costam robic przynajmniej raz w tygodniu bo inaczej będzie skasowana. A ja chce zrobić stronke oferujacą usługi remontowe dodać galerie zdjeć i co ja mam tam edytować co tydzień??. Żadnego forum nie przewiduje wiec i ruch będzie mniejszy na tej stronce

Znacie moze inne darmowe serwery gdzie nie skasuja mi strony po tygodniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakładał ktos na tym serwerku stronke co podał maru_kinia

Mam zamiar załozyć strone firmy ojca ale w regulaminie pisze że trzeba costam robic przynajmniej raz w tygodniu bo inaczej będzie skasowana. A ja chce zrobić stronke oferujacą usługi remontowe dodać galerie zdjeć i co ja mam tam edytować co tydzień??. Żadnego forum nie przewiduje wiec i ruch będzie mniejszy na tej stronce

Znacie moze inne darmowe serwery gdzie nie skasuja mi strony po tygodniu??

taką strone (jesli nie masz pojęcia o robieniu stron) zrób na Joomli. Raczej nie polecam darmowych hostingów, bo na takich nigdy nie wiesz czy czasem nie zniknie ci nagle strona. Chyba, że chcesz potestować obsługę skryptu itp. wtedy darmowy host będzie rozsądnym rozwiązaniem. Ja większość stron mam na http://Home.pl. tani i dobry to http://webd.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem swoją stronę przez długi czas tam i tylko wchodziłem na nią, nie zmieniałem. Wyjechałem na miesiąc zapomniałem o niej i usunęli. :confused4:

Teraz mam tylko taką prostą bo nie chce mi się robić wszystkiego jeszcze raz, ale strona w obsłudze prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem swoją stronę przez długi czas tam i tylko wchodziłem na nią, nie zmieniałem. Wyjechałem na miesiąc zapomniałem o niej i usunęli. :confused4:

Teraz mam tylko taką prostą bo nie chce mi się robić wszystkiego jeszcze raz, ale strona w obsłudze prosta.

no własnie wiec jak ja założe to raczej mi usuną bo zdaża mi sie nieraz wyjazd ponad tydzień od kompa i wtedy kiszka ze stroną. Poszukam jeszcze jakis darmowych serwerków bo stronka by sie przydała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...