Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana Amorków z 1BA na 1BV


porsche19961

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam audi a4 b6 1.8t AVJ Sedan ośka, chce zmienić amorki na 1BV jakie są zamienniki tego, chodzi mi o jakieś sachs czy cos, + sprężyny eibach pro kit

Edytowane przez porsche19961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BV jest niższe od 1BA o 20mm, jak założysz sprężyny eibach czy jakieś H&R to obniżysz o jakieś 30-35mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, daroo91 napisał:

1BV jest niższe od 1BA o 20mm, jak założysz sprężyny eibach czy jakieś H&R to obniżysz o jakieś 30-35mm.

Wiem wiem, dlatego chce go też obniżyć, i założyć odpowiednie amortyzatory zeby to jakos jezdzilo i wyglądało. Chodzi mi o numery tych amorkow Sachs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, porsche19961 napisał:

Wiem wiem, dlatego chce go też obniżyć, i założyć odpowiednie amortyzatory zeby to jakos jezdzilo i wyglądało. Chodzi mi o numery tych amorkow Sachs

Sprężyny można zakładać na amorki z 1BA, będą pracowały na mniejszym skoku. Chyba, ze i tak musisz zmienić amorki, tylko pytanie czy same amorki sie czymś różniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, daroo91 napisał:

Sprężyny można zakładać na amorki z 1BA, będą pracowały na mniejszym skoku. Chyba, ze i tak musisz zmienić amorki, tylko pytanie czy same amorki sie czymś różniły.

1BA i 1BV sie różnią pracą, na pewno są inne, mają krótszy skok chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, porsche19961 napisał:

1BA i 1BV sie różnią pracą, na pewno są inne, mają krótszy skok chyba

Pisałem do audi w sprawie amorków 1BA i 1BE, bo muszę zmienić i czy mi podpasują, zobaczę co mi odpiszą, jak będę coś widział to dam znać. 1BE i 1BV powinny być takie same, bo oba są -20mm. Więc będzie wiadomo czy różnią się amorki, czy tylko kwestia innych sprężyn.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...