Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

• Pomoc techniczna 1

Witam serdecznie!

Jestem Piotr, posiadam Audi A4 B6 Avant 1.9TDI z 2003 roku. Orbituję w Stalowej woli. Nie jestem jakimś ultra fanatykiem audi, A4 i 1.9TDI ale lubię to auto i jestem zadowolony (względem moich osobistych wymogów). Postanowiłem dołączyć do forum by móc znaleźć cenne informacje w sytuacji kiedy będę ich potrzebował :)

,,,

Witajcie. Stałem się posiadaczem Audi A4 B7 Avant 2.0TDI 170KM Quattro z 2007 roku. To moje pierwsze Audi, ale nie pierwszy VAG. :)

,,,

Siema wszystkim, obserwatorem na forum jestem od dłuższego czasu, ale dopiero mam zamiar zacząć się udzielać w dyskusjach itp ;) jak na razie jestem na etapie szukania i kupowania swojej wymarzonej fury, więc jeżeli uda mi się coś fajnego upolować, na pewno tym łupem się pochwalę ;)
BTW... Jestem z Białegostoku :)

Edytowane przez marcinek1771