Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła stop zapalają się po kilku minutach postoju


piotrek0913

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum nie znalazłem odpowiedzi na mój problem z światłami stop w audi a4 b7 2.0 tdi BLB  światła zapalają się po kilku minutach postoju czujnik wymieniony i dalej to samo zapalają się nawet jak odłącze kostkę z czujnika a jak już się świecą to wystarczy zamknąć lub otworzyć drzwi lub nacisnąć kluczyk i gasną i po kilku minutach to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na 99% zwarcie w wiązce przechodzącej z klapy na budę. Nawet jak wygląda dobrze z zewnątrz, po otwarciu może być niespodzianka :) przerabiałem to u siebie, przycisk zamka klapy bagażnika nie działał. Oczywiście pierw wymieniłem zamek bo przewód z zewnątrz wyglądał super :) Stawiał bym na zwarcie przewodów z trzeciego światła stopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dalej nie udało mi się usunąć usterki sprawdziłem przewody w klapie i w trzecim stopie odłączyłem dokładana wiązke od przyczepki i czujniki parkowania dalej zapalają się lampy w błotnikach światło w klapie  się nie zapala wcześniej też się nie zapalało jak światła się włączą otworze drzwi lub nacisnę kluczyk albo przełącznik kierunkowskazow to światła gasną jak zostawiłem na postojowych z jednej strony np. lewym kierunkowskazem to się nie zapaliły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem nic nie miałem czasu dopiero na weekend będę działał jak ogarnę napewno napisze co było przyczyną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 przyczyną był moduł mce podmieniłem od kolegi i jest ok. Chociaż o innym numerze mój ma nr 8E0 907 279J a kolegi to samo tylko litera na końcu N . Kupiłem używany o tym samym nr. Ale ksenony na nim mrugaja może jest zepsuty? A tym kolegi nie działają świata  w trybie auto i nie ma Coming home 

.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że trzeba go przekodować VAGiem.

Niestety dalej nie podpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakoduj tak jak stary mce lub wg poniższej rozpiski:

Kodowanie MCE w nadwoziu B7

?xxxx: Nadwozie
0 – Sedan
1 – Avant
2 - Cabrio

x?xxx: Czujnik światła i deszczu
0 – brak
1 – zainstalowany

xx?xx: Moduł haka
0 – brak
1 – zainstalowany

xxx?x: Reflektory
0 – Halogenowe bez DLR
1 – Halogenowe z DLR
2 – Bi-ksenon z DLR
3 – Bi-ksenon bez DLR
4 – Bi-ksenon z DLR (oświetlenie tablicy rejestracyjnej i tylne światła automatyczne)

xxxx?: Kraj
1 – Reszta Świata / kraje skandynawskie / Dania / Chorwacja / kraje bałtyckie (Bi-ksenon)
2 – Kraje skandynawskie / Dania / Chorwacja / kraje bałtyckie (bez Bi-ksenonu)
3 – USA/Kanada (Bi-ksenon)
4 – Kanada (bez Bi-ksenonu)
5 – Specjalne pojazdy



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...