Nowicjusz - wątek powitalny

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,
rozpoczynam swoją przygodę z tą marką i zacząłem od B6 Avant BFB 163KM. Bądźcie wyrozumiali na moje pytania świeżaka, ale również umiem używać opcji szukaj ;)

Pozdrawiam,
Przemek

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam wszystkich, jestem z Krakowa mam AUDI A3 8l 1,9 tdi. Rozgladam sie za A4, dlatego tu jestem.

,,,

Witam wszystkich grupowiczów i pozdrawiam fanatyków oraz użytkowników audic ?

Dobry wieczór,

Chcę przywitać wszystkich użytkowników jakże wspania..... marki :) , z którą to trochę latek już współżyję (A6 c4, B4 2.0 quattro).  Co prawda nie są to ekstrawaganckie egzemplarze, może dlatego iż moją pasją są również zabytkowe pojazdy (aktualnie mercedes), które są sporą skarbonką.

Dołączyłem do was gdyż przeczuwam że lada moment będę potrzebował pomocy bądź porady w zakupie kolejnego Audi :)   np. rodzinnego kombi:)

W zamian służę pomocą i jakąś tam wiedzą zdobytą w pracy i w życiu.

Błażej