Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co powiecie O tym oświetleniu drogi


Adamek4119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam  się nad regeneracją swoich bi xenonów . Pokażcie  swoje  światła  bi xenonów  po regeneracji  najlepiej  po wymianie soczewki  z b8

 

20181103_200728.jpg

Edytowane przez Adamek4119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maciejhildek1982 napisał:

Tu masz troszkę informacji. Chyba na 3 stronie są moje zdjęcia.

 

Dzięki twojej  ładnie oświetlają, moje już słabo  oświetlają  trzeba będzie zregenerować. A mam jeszcze 1 pytanie  

 

Po wymianie  samych  soczewek  od b8 będzie  taki efekt, czy jeszcze  coś muszę wymienić  żeby taki efekt uzyskać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła na filmie wg mnie ustawione zbyt wysoko, jednak soczewki z b8 po lifcie, czyli te z kropkami naprawdę wymiatają. Wejdź w kontakt z Michałem on zwykle ma soczewy w dobrej cenie. To właśnie on mi robił podmiankę. Do takiego efektu potrzebne soczewki, odbłyśniki i nowe żarniki. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maciejhildek1982 napisał:

Światła na filmie wg mnie ustawione zbyt wysoko, jednak soczewki z b8 po lifcie, czyli te z kropkami naprawdę wymiatają. Wejdź w kontakt z Michałem on zwykle ma soczewy w dobrej cenie. To właśnie on mi robił podmiankę. Do takiego efektu potrzebne soczewki, odbłyśniki i nowe żarniki. 

Ok dzięki  będę się z nim kontaktował. Ostanie pytanie jeszcze mam muszą  być to poliftowe soczewki  czy mogą być przed  liftowe? I jeszcze bym prosił  kontakt do Michała:)

Edytowane przez Adamek4119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam po lifty i świecą super. Niestety nie wiem jak przed lift, i nie wiem czy ktoś coś takiego zakładał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedlift, polift nie ma wielkiej różnicy. Ładnie to świeci do bixa sam możesz ogarnąć sobie. Mam porównanie B8 super swieco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adamek4119 napisał:

Mógłby mi ktoś wysłać  dane lub kontakt do kogo się zgłosić z wymianą  tych soczewek :)

A czytałeś temat który wstawiłem u góry "Wymiana projektora/soczewki" ?

Masz tam Michała "booolek" on mi robił podmiankę soczewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciejhildek1982 napisał:

A czytałeś temat który wstawiłem u góry "Wymiana projektora/soczewki" ?

Masz tam Michała "booolek" on mi robił podmiankę soczewek.

Czytałem  Ale nie widziałem  jaki Michał  ma Nick na forum, teraz wssytko  jasne  dzięki  bardzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz kto Ci ogarnął, jakie koszta i wstaw parę zdjęć, na pewno jest wielu zainteresowanych taką zamianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeróbka na bihalogen projektory z a6c7 zarowka osram night 120 ale chce 150 dać bo ma bardziej bielsza barwę o 600k czyli 4200

DSC_0017.JPG

DSC_0016.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie mam zdjęć przed 550zl to są światła długie i mijania ale przed było bardzo kiepsko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ładne białe światło pewnie xenon? Też staram się takie uzyskać ale nw jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...