Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektronarzędzia Makita czy Dewalt ?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może są tutaj osoby które na codzień uzywają narzedzi typy wkrętarka akumulatorowa kątówka wyrzynarka etc.

Potrzebuję kupić kilka narzędzi do własnego użytku i zastanawiam się nad Makitą lub Dewalt możecie coś polecić. Najlepiej osoby które mają na codzień styczność z takimi narzędziami na czym pracujecie. Dodam że nie interesują mnie żadne narzędzia eurotec einhel graphite parkside itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z mojej strony i jedna i druga firma godna polecenia. Choc Makita teraz to juz nie Japan Anchi a made in china,rumunia. Mam kilka narzedzi marki Makita i moge je polecic ale De Walt tez jest godny polecenia do tego dorzuciłbym jeszcze marke Melwaukee, Festool ale to juz sa dosc spore ceny gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makita lepszy serwis ma,jak np. W Dewalcie padnie nowa bateria  która miała wadę fabryczną,to serwis i tak stwierdzi że to wina użytkownika. W serwisie makity taką baterie wymienią od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wkrętarkę to w pracy używam Metabo i jak najbardziej polecam... w domu zaś mam bosch i ona już jakaś taka h....a:decayed:

Co do reszty narzędzi to niech się ktoś wypowie, bo wszystko inne w pracy mamy na powietrze:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam makitę i polecam bdb sprzęt , serwis i części dostępne bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy mamy wkrętarkę Devalta... W zestawie 2 baterie.. kosztowała niecałe 2000, a jest Made in P.R.C. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś tu wcześniej pisał Makita to już nie ta dobra Makita made in Japan ale i tak to ciągle lepszy sprzęt niż Dewalt, z drugiej strony do domowego użytku oba będą dobrym wyborem wiec weź po prostu tańszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...