Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaria klapy elektrycznej


kamilch-1984

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko podmianka dociągu zostaje. Próbowałem zrobić test wykonawczy klapy ale się nie uruchamia,nie wiedzieć czemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dociąg zamówiony, będzie we wtorek... Ale ciekawi mnie jedna rzecz. Czy w tym zestawie doposażenia są gdzieś jakieś czujniki? Np. w zamku klapy czy czymś podobnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dociągu są dwa czujniki mikrostyki  otwartej klapy i zamknietej klapy , pewnie któryś już nie stytka prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 18.12.2018 o 10:50, Love-AUDI napisał:

W dociągu są dwa czujniki mikrostyki  otwartej klapy i zamknietej klapy , pewnie któryś już nie stytka prawidłowo

Wymieniłem lewy dociąg i zauważyłem,że klapa całkiem inaczej reaguje na "polecenia",o wiele szybciej.  Zobaczymy co będzie po dłuższym czasie użytkowania ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kamilch-1984 napisał:

 

Wymieniłem lewy dociąg i zauważyłem,że klapa całkiem inaczej reaguje na "polecenia",o wiele szybciej.  Zobaczymy co będzie po dłuższym czasie użytkowania ??

Jak lewy dociag ? Nie ma czegoś takiego ?

Dociag jest przed podłogą bagażnika czyli w tam gdzie zamek klapy wchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Love-AUDI napisał:

Jak lewy dociag ? Nie ma czegoś takiego ?

Dociag jest przed podłogą bagażnika czyli w tam gdzie zamek klapy wchodzi

Łupss ? to ja żyłem na to wygląda  w z łym przekonaniu.... Patrząc na całą instalację,kabelki itd,byłem przekonany że lewy silnik odpowiada za dociąg,który dostaje sygnał z modułu komfortu i podaje go na prawy silnik,w rezultacie klapa się zamyka. 

Dlatego wymieniłem lewy silnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Love-AUDI napisał:

Jak lewy dociag ? Nie ma czegoś takiego ?

Dociag jest przed podłogą bagażnika czyli w tam gdzie zamek klapy wchodzi

Łupss ? to ja żyłem na to wygląda  w z łym przekonaniu.... Patrząc na całą instalację,kabelki itd,byłem przekonany że lewy silnik odpowiada za dociąg,który dostaje sygnał z modułu komfortu i podaje go na prawy silnik,w rezultacie klapa się zamyka. 

Dlatego wymieniłem lewy silnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i to nie raz,nawet nie dwa i trzy...? Ale w głowie upierdziało się co innego i tak zostało ? ...zostało ,a raczej było do tego momentu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kamilch-1984 napisał:

Czytałem i to nie raz,nawet nie dwa i trzy...? Ale w głowie upierdziało się co innego i tak zostało ? ...zostało ,a raczej było do tego momentu ? 

czasem tak bywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Love-AUDI napisał:

czasem tak bywa 

Zamówiłem mimo wszystko drugi domyk ?. Wymienię i sprawdzę,czy to jego wina. Wczoraj klapa znowu stanęła ? i to pod biedronką ?

Jak przestanie się zacinać,wtedy dopiero rozbiorę i sprawdzę styki. 

Wesołych Świąt Panowie !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się!  Drugi domyk załatwił sprawę.  Po miesiącu używania,mogę śmiało powiedzieć,że DZIAŁA!  

Co do wadliwego domyku. Po rozebraniu nie widziałem żadnych uszkodzeń zewnętrznych. 

Dziękuję za pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...