Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black FRIDAY 2018


napalm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiada ktoś jakiekolwiek informacje nt. motoryzacyjnych wielkich zniżek z powodu black friday? Już za 2 tygodnie wypada.

Ja chetnie na BF kupiłbym opony/gwint/felunek. Jak ma ktoś jakieś info, to sypać! ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczególności jak cena kilka dni wcześniej była niższa o 200 zł, a teraz "promocja" -100. A niestety to i nas często spotykane. Albo poszukasz gdzie indziej i bez promocji black friday jest taniej niż tam gdzie promocja jest

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ceny tychże produktów których szukam i w bambuko nie dam się zrobic, jak się nie uda, to trudno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, napalm napisał:

Nawet 50/100zl taniej fajnie kupic

to rzeczywiście jest sens czatowania na bf hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem podejścia, mam zamiar coś kupic, BYĆ MOŻE, będą jakieś znizki, BYĆ MOŻE, będzie można urwać stówę, to czemu nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tobias napisał:

to rzeczywiście jest sens czatowania na bf hehe

To zależy bo jak np samochodowa ładowarka do telefonu o wartości 50 zł byłaby przeceniona o 100 zł to bym się nie obraził i nawet wziął 2...

 

tysiące sztuk?

 

16 godzin temu, napalm napisał:

Nie rozumiem podejścia, mam zamiar coś kupic, BYĆ MOŻE, będą jakieś znizki, BYĆ MOŻE, będzie można urwać stówę, to czemu nie? 

Oczywiście czemu nie korzystać, ale siedzieć i szukać żeby np komplet felg o wartości powiedzmy 8-10 tys wyrwać o 50 czy 100 zł taniej to raczej średnia okazja.

 

Dla mnie poziom tego typu promocji w naszym kraju najbardziej obrazuje choćby to że taki black friday u nas to jest week, month, a pewnie wktorce i pojawi się black friday year?? Jak tyle niby ma trwać promocja, to ci sprzedawcy chyba by musieli, albo kraść albo nie wiem skąd brać te produkty żeby pozwolić sobie na faktycznie oferowanie tych produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach i nie pojęć z torbami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DonDżonson napisał:

To zależy bo jak np samochodowa ładowarka do telefonu o wartości 50 zł byłaby przeceniona o 100 zł to bym się nie obraził i nawet wziął 2...

 

tysiące sztuk?

 

Oczywiście czemu nie korzystać, ale siedzieć i szukać żeby np komplet felg o wartości powiedzmy 8-10 tys wyrwać o 50 czy 100 zł taniej to raczej średnia okazja.

 

Dla mnie poziom tego typu promocji w naszym kraju najbardziej obrazuje choćby to że taki black friday u nas to jest week, month, a pewnie wktorce i pojawi się black friday year?? Jak tyle niby ma trwać promocja, to ci sprzedawcy chyba by musieli, albo kraść albo nie wiem skąd brać te produkty żeby pozwolić sobie na faktycznie oferowanie tych produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach i nie pojęć z torbami.

 

Może nie BF, ale ze względu na BF zacząłem szukac po stronach czy nie ma jakiś zniżek. Gwint AP 250zl taniej do końca roku. 250zl na drzewie nie rośnie, wiec jakiś sens w szukaniu zachowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę że okazji nie będzie, bo pewnie nie jedna warta rozważenia się znajdzie, chodzi mi bardziej że raczej u nas nie ma co liczyć na okazje jak w prawdziwy black friday za wielką wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no. Pełna zgoda. :)

Edytowane przez napalm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BF będzie Promka na wybrane modele felg japan racing. Info wkrótce na Facebooku JR Poland 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2018 o 09:41, napalm napisał:

Nie rozumiem podejścia, mam zamiar coś kupic, BYĆ MOŻE, będą jakieś znizki, BYĆ MOŻE, będzie można urwać stówę, to czemu nie? 

ja tak od lat kupuje TV... w promocji nie dość że gówno to zawsze droższe. Po kilku miesiącach to samo można kupić jeszcze taniej bo wtedy jest faktyczna wyprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...