Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomoc w wycenie a4 b8


gamer998

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim bardzo prosiłbym o pomoc w wycenie mojej a4. Wyposarzenie ma raczej skąpe brak nawi brak s line i co najgorsze brak ksenonu,lecz ma swoje atuty jest to pełny oryginał ma 168 tyś przebiegu i pierwszy po oryginalnym wymieniony rozrząd, do tego qattro... :D ma znikome ślady użytkowa można można powiedzieć ze jeszcze pachnie nowością i stąd moje pytanie ile za takie autko można sobie krzyczeć. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czegoś innego oczekiwałeś po takim opisie bez analizy rzeczywistego stanu technicznego? Patrząc po treściach ogłoszeń to każde auto na naszym rynku powinno być warte maksymalną stawkę rynkową bo każde ma super niski przebieg, pachnie nowością i jest w idealnym stanie technicznym, potem przyjeżdżasz na miejsce i się okazuje, że sprzęgło do wymiany, dach malowany a w środku podarty fotel a z popielniczki wysypują się pety na podłogę. Wyceny przez internet na podstawie opisu "mam według siebie wspaniałe auto - ile mogę cenić" są z czapy, niestety.

Odpal otomoto i zobacz sobie zakres cen, wylicz sobie średnią i sam zdecyduj realnie ile może być warte Twoje auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie podałeś jaki masz rocznik i silnik... to zasadnicze dane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, gamer998 napisał:

 można można powiedzieć ze jeszcze pachnie nowością

A ile lat już pachnie tą nowością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...