Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 TDI PD] Regeneracja wtrysków


Zabek425

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czeka mnie regeneracja wtrysków do 1.9 tdi 130km 

Którego specjalistę możecie polecić ?

Wszedzie mówi się o PAWLIKU, wiecie coś na jego temat ? 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dawałem PD do regeneracji, przysyłają  potem  papiery na każdy sprawdzony i naprawiany  wtrysk.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawalem. Samo sprawdzenie wtryskow ok 1200zl z papierami trzeba zapłacić. Więc albo decydować się na regenerację od razu albo kupić używane. 

Kupiłem używki za ponad dwukrotnie mniej niż miałem zapłacić za regenerację. Autko chodzi jak Marzenie. Na twoim miejscu szukałbym używanych nieregererowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miki95 napisał:

Oddawalem. Samo sprawdzenie wtryskow ok 1200zl z papierami trzeba zapłacić. Więc albo decydować się na regenerację od razu albo kupić używane. 

Kupiłem używki za ponad dwukrotnie mniej niż miałem zapłacić za regenerację. Autko chodzi jak Marzenie. Na twoim miejscu szukałbym używanych nieregererowanych. 

Czyli 1200zl kosztowała Cię kontrola plus potem regeneracja ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dlaczego masz do regeneracji ? Skąd taki pomysł ? 

Komputer pokazuje ze dwa wtryski leją. Wiec wolałem już zorientować się w razie czego gdzie to zrobić i ile to kosztuje.

Jutro będziemy z kolegą robić wszystkie logi. 

I prosić Ciebie abyś nam dobrze przeanalizował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Zabek425 napisał:

Czyli 1200zl kosztowała Cię kontrola plus potem regeneracja ? 

1200zl samo sprawdzenie z wydrukiem. A do 2800zl razem z regeneracją, w zależności jak bardzo są wyeksploatowane wtryski. 

Edytowane przez Miki95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprd chore sumy za to kasują ? lepiej wytargać komplet ze sprawnego silnika za 600-800 zł... Nawet 2 komplety można by wyhaczyć w cenie samego sprawdzenia... Wbrew pozorom, pompowtryski padają rzadko, najczęściej są winne oringi albo słabe połączenie na konektorach...jedyne słuszne działanie to myjka ultradźwiękowa,sam testowałem i widziałem różnice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głodne gadanie,  jak picujesz auto na sprzedaż to możesz  takie ulepy robić.  Jak są PD zużyte to żadna myjka nie pomoże.  

Edytowane przez Axel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze uważają, że PD są zużyte i nadają się do regeneracji... Nie będę dyskutował, każdy ma swoje racje, ale po kilkunastu przypadkach na forum, wychodzi zazwyczaj, że lepiej było by tego nie robić... Chciałbym, żeby każdy miał do sprzedaży takiego "ulepa" w takiej kondycji jak mój TDI PD, i nie po regeneracji pompek a po kąpieli ich w ultradźwiękach i wymianie uszczelnień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...