Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, black4 napisał:

Btw. Jeśli to one bierz Lemforder'a.

Są solidne i wytrzymałe.

Tylko z pewnego źródła. Nowy Lem z tyłu strzelił u mnie w 2 miesiące normalnej jazdy bez upalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego :grin: Zastanawiam się czy to nie poduszka amorka bo u mnie na postoju tez trzeszczy, jakby guma się o coś ocierała na skrajnych pozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tygodniu podjadę może na stacje to się okaże co to dokładnie jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest coś podobnego ale objawia się to dźwiękiem przy pierwszym ruszeniu (skręcie kół)  potem już ustępuje no i po zmianie felg z letnich 18" 225 na zimowe 16" 205 problem ucichł. U mnie prawa strona i wg wszystkich luzów brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na stacji na szarpakach - diagnosta stwierdził brak jakichkolwiek luzów w zawieszeniu. Z jednej strony jestem zadowolony, z drugiej dalej nie wiem co tak trzeszczy... Zauważyłem jedynie malutkie pękniecie gumy na łączniku. Chyba je wymienie dla świętego spokoju, bo koszt nie duży ?

Po raz kolejny widze u siebie ślady płynu chłodniczego, ale szybko oblukałem silnik i znalazłem winowajce. Wężyk przetarty lub opaska poluzowana i będzie trzeba wymienić w najbliższym czasie, być może razem z łącznikami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sobotniej wizycie na stacji diagnostycznej, na której nic się nie dowiedziałem, na tygodniu zakupiłem nowe łączniki stabilizatorów od @dzik Thx :hi:

20191221_103952.jpg

Dzisiaj podjąłem się ich wymiany. Miało być szybko i sprawnie, ale rzeczywistość okazała się całkiem inna - zajęło mi to bite 2h... ? 1.5h żeby śruby puściły a pozostałe 30min to już sama wymiana łączników ze zdjęciem kół ?

Pierwsze próby wykręcania na podwórku potwierdziły diagnoze @black4. Choć stare były jak nówki to po ich wymianie, nawet najmniejszego trzeszczenia nie słychać. Jutro wyjazd dłuższy więc wyjdzie w praniu wszystko ?

Dzięki za sugustie @black4

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy!

Planuję przyciemnić szybki w aucie. Początkowo miał być tył i przód, ale decyduje się tylko na tylne szyby ? Autko jest czarne, środek też i pytanie... Jak mocno je ściemnić?? Smoła czy może 70%? ? Help! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób 70%, w nocy nic nie będziesz przez szyby widział jak weźmiesz czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co 1:1.

Miałem smołe w b6 i powiem Ci, że nie narzekałem, jeśli chodziło o widoczność w ciemności. Zresztą są lusterka boczne, a kamerke cofania zawsze można dołożyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zrób ciemneB)

Erwina dziewczyna przyciemnia szyby  to zadzwoń tam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Póki co 1:1.

Miałem smołe w b6 i powiem Ci, że nie narzekałem, jeśli chodziło o widoczność w ciemności. Zresztą są lusterka boczne, a kamerke cofania zawsze można dołożyć ?

No ja np. miałem 70% i mega narzekałem na cofanie w ciemnych uliczkach, zwłaszcza że w tylnej szybie nic nie widziałem, a lusterka nic nie pomagają z tymi naszymi śmiesznymi żarówkami, które informują uczestników drogi o tym, że cofamy, nie żeby nam coś doświetlić :)

Co do jazdy było pięknie, nie było auta, które nawet na długich by mnie w lusterku wstecznym oślepiało, to było mega wygodne, ale jak pisałem, jak miałem na środku auta jakąś lampę czy słupek, nie widziałem wieczorem nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie u siebie 88% przyciemnienia i jest bdb. Bałem się o fotochromy, ale wszystko działa, jak powinno. Jestem mega zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja z przyciemnianiem tylko tyłu. Ja miałem komplet przyciemniony i musiałem z przodu zrywać... Oczywiście w towarzystwie Panów z Kia... . Ja mam 75% przyciemnienia i przy 5 przyciemnionych była masakra jakaś podczas cofania ani w bocznych w nocy nic nie widziałem ani w wstecznym - to był motywator o zmianę radia i kamerę cofania. Folie mi kolega przywiózł jakąś niemiecką. Podobno dobra bo od środka jest delikatne ściemnienie a od zewnątrz prawie nie widać co leży na fotelach. Jak kiedyś byłem z kolegą u jakiegoś speca od szyb aby u niego przyciemnić szyby w samochodzie kolegi to spec sam stwierdził, że moja folia jest b.dobra.

Reasumując przyciemniaj 70 dobrej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja się nam zrobiła ? dobrze że mam jeszcze tydzień czasu na ostateczną decyzję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adam87 napisał:

To teraz bez dyskusji...

Czarnula = czarne szyby:whistling:

To że czarne to wiadomo ale ile %:kox:

Spytaj się swojej partnerki ile zna odcieni czarnego :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek wygrałeś:wallbash:

Żonka pewnie powie mi tyle odcieni ile ja znam wszystkich kolorów :lol:

Ja mam 45% przepuszczalności.:wink:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...