Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

Blenda kompletna ? bo sa rozne, jedne maja tylko ramke ktora sie mocuje do grilla i musisz sie bawic z mocowaniem tablicy. A u mnie wkladasz tablice w blende i mocujesz od spody na sruby. Na tych samych co ramke przykrecasz do grilla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od spodu ramki przykrecasz (4 sztuki), one sa niewidoczne. Dopiero jak sie schylisz pod rejestracje to zobaczysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek do auta wpadło kompletne oświetlenie led wnętrza oraz tablicy rejestracyjnej.

Wstawiam zdjęcia jak to wygląda. Na drugim obrazku tylko tak wygląda, że ledy są zbyt mocne, zapewne wina telefonu ?

20181121_164527.jpg

20181121_164455.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środeczek super wyszedł:thumbup1:

Łukasz Ty masz w kpl. pakiet światło tj. w drzwiach też???

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gremlin0209 napisał:

W poniedziałek do auta wpadło kompletne oświetlenie led wnętrza oraz tablicy rejestracyjnej.

Wstawiam zdjęcia jak to wygląda. Na drugim obrazku tylko tak wygląda, że ledy są zbyt mocne, zapewne wina telefonu ?

20181121_164527.jpg

20181121_164455.jpg

Co to za ledy? W drzwi fajne takie dac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy do wnętrza zakupiłem na stronie xcar24.pl

Komplet czyli: słoneczniki x2, schowek, podsufitka przód i tył, nogi x4, drzwi x4 i bagażnik ?

A rejestracja to ledy z pierwszej strony. Kolega @FroS-t wstawiał linka ?

 

@Adam87 tak ?

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie :hi:

W aucie większych modów póki co nie było. Czarnulka od kupna pokonała już ponad 5 tys. km. Niedługo będzie się szykowała na zmiane oliwy, ale zapewne przed jej wymianą większe modyfikacje. O tym dopiero za jakiś czas.

Dzisiaj skorzystałem z okazji, że w południe przestało padać, nasmarowałem uszczelki silikonem. Codziennie rano miałem problemy z przymarzaniem ich, nawet jak były lekko ujemne temperatury. Przekonam się w tym tygodniu czy coś to dało ?

Obecnie chyba tyle. Już niedługo większe mody ? Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli szykujemy się na podniesienie mocy w autku. Jestem już umówiony na kolejny tydzień. Nie mam dużych wymagań co do mocy, myślę, że granica 200km starczy. Graty już wcześniej zakupiłem, tj. kompletny IC i wtryski od BEXa. Na początek starczy, może za parę lat pogrzebie się więcej.

W między czasie wczoraj przyszła paczka z oliwą. Dzięki @dzik za szybką wysyłkę :hi:

Zmiana oleju w aucie nastąpi zapewne zaraz po wystrojeniu auta ?

A co do dalszych planów powiem tylko tyle, że jestem na finishu w zbieraniu gratow to swapu hamulców na 320/288 ?

Więcej wkrótce... ?

DSC01735.JPG

DSC01734.JPG

DSC01733.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka dobra ! Prezentuje się konkretnie :)

Jak można wiedzieć, za ile kupiłeś icka? Cały kpl był sprzedawany, czy musiałeś kompletować?
A i jeszcze dokładka, sam ją zakładałeś? Nie mogę się przekonać do tej z cupry, bo pewnie zaraz żona gdzieś ją zostawi i pół zderzaka :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dokładka jest trochę inna niż te na allegro czy w salonie. Ona jest gumowa i wygina się w każdą stronę ?

Tak że nie ma możliwości, żebym zostawił gdzieś zderzak razem z dokładeczką ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Moja dokładka jest trochę inna niż te na allegro czy w salonie. Ona jest gumowa i wygina się w każdą stronę ?

Tak że nie ma możliwości, żebym zostawił gdzieś zderzak razem z dokładeczką ?

 

Kojarzysz co to za dokładka, mówił ci coś poprzedni właściciel  @blackpedro ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pewnie ta gumowa doklejana: 

https://allegro.pl/listing?string=gumowa dokładka zderzaka&order=m&bmatch=baseline-cl-n-aut-1-5-0110

9752150040c6b77b7e76001e26bf.jpg

Na ali są nieco tańsze ;) Sam nad tym myślę zamiast cupry, bo jadąc do teściów pod blok przy parkowaniu wchodzi mi zderzak na styk... ogólnie mając dokładkę, to chyba najlepiej by było do chodnika dojeżdżać tyłem, o wiele wyżej siedzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel też nie wiedział co to za dokładka. Już była jak kupował auto.

Ale po fotach raczej to jest to co kamil wyżej wstawił. Moja jest zamontowana na wkręty xd Polecam bardzo ?

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...