Skocz do zawartości
IGNOROWANY

System Keyless w A4 B9


Kevirek

Rekomendowane odpowiedzi

Wita,

Orientuje sie ktos, czy jest mozliwosc doposazenia auta w system keyless i gdzie daloby sie to zrobic. Jestem skazany tylko na serwis, a moze jakas firma poratowalaby za normalne pieniadze. Jesli ktos sie orientuje, albo robil cos takiego to prosze o info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten material i moje podejscie jest takie, ze jesli maja ukrasc to i tak ukradna. A na tyle mam problem z codziennym szukaniem kluczyka po torbie, ze jestem w stanie zaryzykowac :p. No chyba ze cena montazu zmrozi mi krew w zylach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kevirek napisał:

jesli maja ukrasc to i tak ukradna

zgadza się ale ułatwiasz robotę na maxa :)

oczywiście Twoja decyzja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam keyless ... wyłączony :)

Swego czasu kupiłem keylessprotector, leży w pudełku nieużywany.

Sprzedam w dobrej cenie (PW)

img_4616_full_jakosc_kadrowane1.jpg
KEYLESSPROTECTOR.COM

Keyless Protector to urządzenie elektroniczne, którego celem jest zabezpieczenie kluczyka przed kradzieżą samochodu metodą 'na walizkę'. Jest to pierwsze na świecie tego typu rozwiązanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odświeżę trochę temat 

mianowice w wyposażeniu mam 4I7 „centralny zamek keyless GO bez zabezpieczenia safe”” niestety podczas gdy podchodzę do auta i próbuje je otworzyć nic się nie dzieje. 
przeszukałem całe menu i niestety nie widzę opcji włączenia/wyłączenia tego czy ktoś może mi podpowiedzieć czy mam bezkluczykowy dostęp lub czy trzeba to uruchomić kompem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyless go oznacza tylko, że rozruch silnika odbywa się bez klucza czyli przyciskiem. Otwieranie samochodu to Keyless entry 4l3.

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje Ci za podpowiedź i rozwianie moich wątpliwości. A wiesz może czy ciężko dołożyć takie otwieranie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gotowe zestawy ze wszystkimi komponentami i wiązkami potrzebnymi do doposażenia. Oprócz tego sterownik komfortu musi być wersja highline,  jeżeli nie jest musi on być także wymieniony. Do tego kodowanie itp.. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz. Pierw poszukam jak sprawdzić jaki mam sterownik i chyba zacznę od doposażenia w el klapę i autohold 

bo tak na prawdę tylko tych trzech rzeczy mi brakuje do szczęścia No może jeszcze indukcyjna ładowarka chociaż każdy mówi ze telefon bardzo się grzeje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę sprawdzić czy mój samochód posiada Keyless entry 4l3 ?  U mnie to nie działa i nie wiem czy jest wyłączone, zepsute czy w ogóle tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Muskel1 napisał:

Po VINie, po wlepce w książce serwisowej i w bagażniku.

Czy możesz rozszyfrować:  WAUZZZF40JA032497   ???

Edytowane przez MiruK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam QQ2, składane lustra, acc, matrix to bcm będzie High?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Lusterka z bcm1 nie mają nic wspólnego. Mają własne sterowniki i tu jest ważne jakie masz aby obsłużyło składanie:wink:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi da sie wyłączyć keylesa na stałe,i czy bede mogło nadal odpalić autko?mam dostęp w pelni bezkluczykowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...