Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk


ShaDowVyv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni jestem posiadaczem A4 B5, 1.6 1997 i przy zakupie dostałem tylko jeden kluczyk, który nie był do końca sprawny. Po otwarciu znalazłem poklejoną taśmą płytkę od centralnego z dwoma przyciskami, gdzie w obudowie jest tylko jeden przycisk. Szukałem na internecie obudowy żeby to wszystko spasować ale bezskutecznie. Jak już są z dwoma przyciskami to tylko scyzoryki. Czy wie ktoś jak tego szukać albo co z tym zrobić? Obudowa jest nieoryginalna, grot (HAA AKS) według mnie jest wzięty z kluczyka zapasowego, a pilot może od scyzoryka i wciśnięty w tą obudowę.

Szukałem już na internecie tematów o kluczykach ale nie znalazłem żadnej przydatnej informacji. Zdjęcia w załącznikach

Pozdrawiam, :D

IMG_20181109_165533.jpg

IMG_20181109_165541.jpg

IMG_20181109_165545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem problem... kup po prostu kluczyk scyzoryk albo samą obudowę scyzoryka i przełóż płytkę i grot i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten grot podejdzie pod scyzoryk? Chciałem zrobić to jak najtaniej się da, bez dorabiania bo z kasą słabo ;/

BTW, jednym przyciskiem otwieram i zamykam auto, a drugi przycisk po przytrzymaniu to tylko migają mi kierunki. Od czego to jest? 

To moje pierwsze auto i mam je zaledwie tydzień, więc jeszcze dużo rzeczy muszę się nauczyć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jakujak napisał:

Nie za bardzo rozumiem problem... kup po prostu kluczyk scyzoryk albo samą obudowę scyzoryka i przełóż płytkę i grot i po sprawie.

Ta i nie odpali..

Musi takze przelozyc pestke immo.

Jakie masz zakonczenie grota tj to co siedzi w kluczyku??

Mi udalo sie wsadzic grot do obudowy z nowego audi.

Tj byl to staryvaeb 95r.

Tylko otwieralem i zamykalem z zamka a nie pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tego kluczyka nie wlozysz do scyzoryka.

Musialbys dorobic grot i przelozyc pestke immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, immo też, w sensie wszystkie bebechy, ale kolega wesz82 ma rację, grot musisz dorobić żeby to wsadzić w scyzor. Możesz kupić cały komplet (np. tutaj: http://tagra.pl/audi/327-obudowa-scyzoryk-audi.html).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za linka, docięcie grotu wydaje mi się że będzie tańsze od dorobienia kluczyka :D  Dziękuje bardzo za pomoc, miłego wieczoru ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...